Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom levideózta az arcom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom levideózta az arcom titokban szex közben?

Figyelt kérdés
Mindig mondtam neki hogy az arcomat nem videózhatja, mást igen. Erre tegnap mikor rajta ültem láttam a mögötte lévő tükörben hogy az arcomat is videózza. Kitöröltettem vele, de eddig megbíztam benne, mostmár félek tőle mint személy, félek hogy visszaélne mással is amin nem látszik az arcom, félek hogy nem bízhatok meg benne többé.

2020. nov. 4. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A barátod egy seggfej. Szépen megkérted, hogy ne tegye, és megtette... én alaposan elbeszélgetnék vele a helyedbe.
2020. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán ne engedd neki, hogy levideózzon. Ha már videót készít, érthető, hogy az arcodat is szeretné rajta látni. Gondolom verni akarja rá, ahhoz téged kell, hogy lásson, arccal együtt, nem csak egy fejetlen testet, az közel sem olyan szexi.

Amíg együtt vagytok, addig ezzel nincs is gond, na de ha egyszer vége lenne, és nála vannak a felvételek... Háát... Szóval szerintem egyáltalán ne engedd.

(Tudod, hogy a telóról törlés a felhőből nem mindig törli?)

2020. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Már fent vagy poruhubon úgyhogy mindegy.
2020. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy kétélű dolog, de ezt nyilván te is tudod. Egy ilyen videó amellett hogy izgalmas- főleg ha a csaj arca is látható- magában rejti azt a veszélyt hogy kikerülve a magáncélra való használatból, illetlen felületekre kerül. Na itt jön képbe a bizalom! Ha ezt az előzetes tiltakozás, ellenére valaki megteszi, az vagy nem becsül téged, vagy egy idióta fax. Vagy e kettő ötvözete... Ha ez utóbbi akkor a te felelősséged is erősen kérdőre vonható.
2020. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

A video fent van telon, meg lehet google-mappában is, vagy ki tudja még hol,

Arra gondolj, mi lesz ha szakítotok, visszaélhet vele,

én letöröltetném, ne hagyd hogy ilyen nyomok maradjanak,

2020. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor azokat is toroltessem le amin nincs rajt az arcom?
2020. nov. 4. 17:47
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp toroltesd mindegyiket. Igaz erre már kicsi az esély,mert lehet lementette más adat hordozóra is.
2020. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
rosszul közelíted meg a kérdést, nem a vidózással van a baj, hanem hogy egyirányú az utca, neked is kell videó róla a farkáról meg arcáról...ha vissza él vele te is visszaélsz vele. Kölcsönösen biztosítsátok be egymást.
2020. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez bűncselekmény.
2020. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Én egyből szakítanék vele.

Engedély nélkül ilyet nem lehet csinálni. Semmibe vesz, tárgyiasít.

2020. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!