Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 vagyok, igazán nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 vagyok, igazán nem voltam még nővel. Viszont akadna jónéhány jelentkező. Igen gátlásos vagyok, bár flört szinten hozom, hogy jó benyomást tudok tenni. Okosnak is tartom magam, szoktam mondani, tudom, hogy lehetne nőm, csak nem hiszem el. Megoldás?

Figyelt kérdés
Tartok tőle, hogy még csók terén is béna lennék. Másról nem is beszélve. Akinél volna esélyem, az emiatt talán ki is ábrándulna (persze baj, hogy igényes is vagyok, de magammal szemben is - ezért tudok jó benyomást tenni). Béna módon egyszer elszalasztottam egy szép felkínálkozó negyvenest is, a félelem és a "tartok tőle, nem tudom lerázni" érzés miatt. Most arra gondolok, elmegyek olyan masszázsra, ahol egész sok mindent vállal a (nekem tetsző) nő, de szexet és más gusztustalannak ható dolgot nem. Komikusan hangzik, de azzal a céllal, hogy lássak nőt meztelenül. Megj.: remélem, a "nem ellenőrzött" képek nem árverések.

2020. nov. 5. 12:54
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*átverések
2020. nov. 5. 12:55
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

> Okosnak is tartom magam


A nők 99%-a most szaladt el.

2020. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

“Igényes is vagyok”

“Okosnak is tartom magam”

Hát bocs, ecsém, de te a kis szűz farkaddal érintetlenek is maradtok, míg világ a világ.

2020. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy ha okos vagy, akkor felméred objektívan, hogy mi okozza a gátlásosságodat, változtatsz a viselkedéseden, és 2-3 hónap múlva lesz normális barátnőd.


De a kérdésed alapján nagyon irreális képed van önmagadról.

2020. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Okosnak tartom(!) magam, amit objektív módon értek. Szóval nagyon buta nem vagyok, mert közgazdász vagyok és olvasott stb... tehát jól tudok beszélgetni. Egoizmusnak hat, de mivel ez egy anonim fórum, ezért nyilván nem dicsekedni akartam, mert ilyen erővel Brad Pittbe oltott atomfizikusnak is hazudhatom magam, hogy gyűjtsem a dicséretet. Ezt csak azért írtam, hogy nem ez a defekt. Igényes meg objektív, sokat edzek, tisztálkodom, vagy akár követem a híreket és nem hordok lyukas zoknit. Kár, hogy most ezt kell magyarázni. Ezután jöhet a kérdésre is válasz. Másik: a gondom az, hogy nem tudom visszaforgatni az időt, hogy az elmulasztott (s ilyenkor elvárható) tapasztalatokat megéljem.
2020. nov. 5. 13:19
 6/24 A kérdező kommentje:
Élőben nem szoktam arról beszélni a nőkkel, hogy hát nekem 100+ az IQ-m, tehát inkább okosnak tartom magam, mint eszetlennek. Most csak mondtam valamit...
2020. nov. 5. 13:21
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Okos vagy,olvasott?

Az kevés a jó kommunikáció hoz.

Beszélgetni emberekkel az már megint egy más dolog.

A lexikális tudással rendelkező emberek nem feltétlen tudnak jól kommunikálni. A sok feltétellel egyre jobban kizárod a maradék esélyedet arra,hogy megismerhess valakit.

De igen. Egy fizetőst. De abban is találni fogsz hibát,ez biztos.

Még egy luxus prostiban is aki lehet hogy minimum x tanultabb nálad.

100+ az IQ-d?

Nekem 115-119 a M..sa teszten.

S csak szakmunkásom van. Tehát ez nem mérvadó.

Viszont bárkivel,bármiről el tudok beszélgetni,úgy hogy azt sem tudja hogy hozzá képest alul iskolázott vagyok.


Adj lejjebb az igényeidből,és adj magadnak esélyt,vagy egy agg szűz maradsz egy életre.

2020. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi, ez már némileg hasznosabb. Nyilván egy igényes fizetőssel se a közel-keleti állapotokról akarok beszélni, csak azért tisztáztam, hogy "értelmesnek" gondolom magam, mert majd' 30 év alatt megtapasztaltam. Nem is versenyezni akarok, ki Mensa-tag vagy akármi. Azt tisztázni, hogy ennek a helyzetnek pszichés (félelem a csalódásokozástól, esetleg közös ismerős is megtudja stb...) és objektív oka lehet (nem tudom, mit s hogyan tegyek, zavarba jövök stb...), ennyi. Ahogy írod, talán tényleg ez a megoldás, bár nem túlzottan kívánom. Azt, hogy leadjak az igényből, egyrészt az ízlésem akadályozza, másrészt nincs érzékem az egyéjszakás kalandokhoz (se), másrészt ezzel bántani se akarok egy nem tetsző személyt.
2020. nov. 5. 14:04
 9/24 anonim ***** válasza:

7 vagyok


Nézd,lehet hogy egy kissé nyers voltam.

Próbáld más irányból megoldani a problémát.

Elsősorban,kezdj el sűrübben társaságba járni,és ellesni az úgy mond sikeresen csajozók technikáját.

Próbáld meg a saját stílusoddal alkalmazni ezeket a technikákat.

Nem azt mondom,hogy az igénytelenségig add le az elvárásaidat.

De ha csak egy ideá ra korlátozod magad. Akkor ne számíts arra hogy sikerrel jársz. A legfontosabb és értékesebb emberi tényezőkre alapozz,

Azt is vedd figyelembe,hogy akin nem látod a nyitottságot. Az nem is biztos hogy nem fog erdeklődés mutatni irántad. Mert lehet,hogy szintén az a problémája mint neked.

Gondolj bele. Két ember,akiket csak egy vékony ablak választ csak el egymástól.

Még ha nem is annyira impulziv egy nő,elsőre. Az nem azt jelenti hogy ő valójában nem az. Lehet hogy csak arra vár hogy valakinek megnyílhasson.

Lehet,hogy pont te leszel az.

De nem akarlak befolyásolni.

Csak jó tanács. A szépség re menj.

2020. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi. Csak jó tanács.Ne a szépségre menj.
2020. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!