Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha otthon nem kapjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varazslo77 kérdése:

Lányok ha otthon nem kapjátok meg szexuális tèren amit szeretnètek eljártok máshová pl alkalmi szex?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 04:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, aki erre igennel válaszol, egyből kapja a privit...
2020. nov. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Én nem hiszem, hogy nagy átjárás lenne a szabályok közt.

Vagyis aki szereti a párját, semmiképp sem csalná meg. Aki nem szereti, csak vele van kényelmi okokból, az ha megfelelő partnert talál rá, megteszi.

Ez igaz a nőkre és a férfiakra is.

2020. nov. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincsenek túl magas elvárásaim, elég, ha el tudja érni, hogy nedves legyek, mielőtt belém hatol. Ehhez nem hinném, hogy nehéz partnert találni.
2020. nov. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez talán partnerfüggő. Ha ő nem is akarja megadni akkor sem mellette kell máshoz menni, mivel nem a megfelelő ember van mellettem, akkor inkább megvárom míg megtalálom a hozzám illőt. Csak megszokás miatt nem maradok azzal, aki nem adja meg amire vágyom.
2020. nov. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
2es én úgy gondolom hogy nem azon múlik szereti e vagy sem, és ez többségében a férfi nemre igaz (tisztelet a kivételnek), hogy jön egy dögös nő, és ott is van az alkalom hogy jatszon egy kicsit érzelem nélkül. Ami nekik csak egy aktus, ettől még szereti a másikat. Ők így vannak be kodolva. Minnel több "skalp" annál több és jobb kielegitobb élet. "egyszer élünk" mottó.
2020. nov. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos igen máshol keresem
2020. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Ha együtt vagyok a párommal, az azt jelenti, hogy minden negatívum ellenére is szeretem. Akit szeretek pedig nem csalom meg

20/L

2020. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Kinyitom a számat és megmondom a palimnak hogy mit szeretnék.
2020. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyideog tűrök, majd megpróbálom megbeszélni. De nem lépek félre, inkább maszti.
2020. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!