Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldanád meg, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanád meg, hogy ne legyél szerelmes, ha szexkapcsolatot szeretnél?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nem szeretnél kapcsolatot mert csalódtál és nem bízol senkiben, de a szexkapcsolat szóba jöhetne.


Hogyan akadályoznád meg, hogy kialakuljanak az érzelmek, ha fizikailag ennyire közel engedsz magadhoz valakit?



2020. nov. 6. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ezt megoldani nehéz, egyén függő.

Amit tehetsz: csak szexeltek, előtte utána nem töltötök együtt időt, nem kommunikáltok csak a szexhez szükséges adatokat.

2020. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Sok mindenki képtelen erre, általában nők.

Agyban kell el dönteni, hogy ez miről szól...

Első sorban ne szeretkezni akarj, hanem b.aszni!

Csúnyán mondtam, de tényleg így van.

Próbáld fejben el dönteni, hogy ez egy szükséglet!

Én pl mikor ilyen kapcsolatban voltam, haverként tekintettem az illetőre,így volt, hogy pl moziba is el mentünk, ha unatkoztunk, de ha te ennyire bizonytalan vagy, csak a szexre koncentrálj!

Ne csinálj semmi más programot az illetővel, próbálj minél kevesebbet lelkizni, és talán így menni fog.

A bizalom azért legyen meg felé, de ne vidd túlzásba.

Így tudnám meg fogalmazni.

F

2020. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

nekem is sajnos besikerült szinte alig ismertem a lányt, de beleszerettem

ezt erősen fejben kell meghatározni, de nem mindig annyira könnyű

2020. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem így nem megy, mert nem baszni akarok 🤷‍♀️
2020. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szinte biztos, hogy elkezdenék kötődni az adott pasihoz, ha érezném a teste melegét, a bőrét, az ajkait, az érintését...

Törődésre és gyengédségre vágyom, és ha ezt megadja, kialakulnának az érzelmek.

Ezt szeretném megakadályozni.

2020. nov. 6. 13:58
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha ilyen vagy, akkor ezt nem tudod megakadályozni.
2020. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Baromi nehéz, főleg annak aki nem tud, vagy nem szeret "baszni". Nekem sem megy érzelmek nélkül. Csak szeretkezni tudok.
2020. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

A #2 mondja a tutit szerintem! Nálunk minden megvolt amit már ajánlottak erre, mégis beleszerettem. De ott a gond a kettesnél. Szeretkeztünk.

Tehát ha törődésre és gyengédségre vágysz, annak borítékolható, hogy rossz vége lesz.

2020. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Jól leírták előttem, semmi romantikázás, programok, felesleges fecsegés. Ha ezek nincsenek, nem fogsz kötődni sem.

De neked nem ez kell, hanem intimitás, úgy viszont nem fog menni, kötődni fogsz. Nem való neked a szexkapcsolat a leírtak alapján.

2020. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt egy 7 évig tartó szex kapcsolatom. Egyikünk részéről sem lett szerelem..

A titok az volt, hogy testileg vonzódtunk egymáshoz, de ennyi. Nem tudtunk beszélgetni, sem közös programokat szervezni... Bár nem is akartunk. De az, hogy abszolút nem volt közös érdeklődési körünk stb nagyban megkönnyítette a helyzetet.

Csak a szexre koncentráltunk és ennyi. És csúnyán szólva is ahogy előttem írták b@szás volt és nem szenvedélyes szex stb

Főleg fejben kell ezt eldönteni, hogy miről is szól ez, bár ha ennyire érzelmes vagy nem tudom nálad működne e...

28/L

2020. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!