Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi akivel egy suliba járunk (18 felett vagyunk már), ezelőtt kb 1 évvel csomót nézte a testem, végignézett rajtam stb, most meg már csak azt veszem észre hogy az arcomat nézi sokszor?

Figyelt kérdés
Már nem jön be neki a testem? Nem híztam meg vagy ilyesmi, ugyanolyan vagyok kb mint akkor.
2020. nov. 7. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt már megunta.
2020. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem nőtt ki valami az arcodon? Pattanás, mirigy, szemölcs?


Szerintem itt lehet a kulcs!


N, 52

2020. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem:) vicces
2020. nov. 7. 09:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert nem csak két mellet és segget lát benned, hanem egy szép mosolyt, szempárt? Ha nem tudod melyik-melyik mire utal akkor nem tudok mit mondani.. :)
2020. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem vagy te még 18 feletti, vagy ha igen, akkor agyban valami furi...

F

2020. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Maszkban a szemeimen mast nem nagyon lat igazabol most🤣 de koszi a valaszokat!
2020. nov. 7. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem azt akarod hallani hogy szerelmes és elveszik a szemeid varázsában. Az igazság viszont az, hogy... nem tudjuk! Te látod a szemeit, te beszélsz vele, szerinted mi gondolatolvasók vagyunk hogy megmondjuk ki mért néz valakit???

Ha akarsz a pasitól valamit akkor vedd elő a legbűbájosabb mosolyod, vesd be nála és folyamatosan adj neki pozitív visszajelzéseket hogy rajta srác ne csak nézz hanem próbálkozz is mert szabad a pálya.

2020. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen hülye kérdést...
2020. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy megunt, lett neki barátnője stb.
2020. nov. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!