Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első párkapcsolat vs kíváncsiság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párkapcsolat vs kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt életem első párjával, nagyon szeretjük egymást, minden szuper.

Viszont érzem, hogy kezd előjönni a kíváncsiságom, aminek a fő oka, hogy nálam elég nehéz elérni az orgazmust. Volt amikor simán ment egy időszakban aztán 2 hónapig semmi. Már kezdem azt hinni, hogy velem van a gond és ilyenkor jönnek a kérdések, hogy vajon más mit tudna kihozni belőlem, milyen lenne.



2020. nov. 7. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Elég hamar...
2020. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
92%
Első pàrkapcsolat vs kívàncsisàg: 1:100
2020. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindketten szüzek voltatok akkor ez a tapasztalatlanságból fakad. Vannak olyan lányok/nők akiknél nagyon meg kell dolgozni az orgazmusért. Ezt csak sok gyakorlással és odafigyeléssel , tapasztalattal lehet.

Benne van a pakliban, hogy egy másik partner sokkal jobb lenne mert tapasztaltabb. De benne van az is, hogy sokkal rosszabb mert még annyira sem tudnád elengedni magad.

2020. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Na ebből is félrekúrás lesz, ennyi ösztönlényt..
2020. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Páromnak nem az első voltam, de amíg nekem kellene kb 30 perc, ő 10-15 perc után totálisan kidől.
2020. nov. 7. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Az pedig jó idő, a 10,15 perc.

Gondold végig ha magadnak csinálod mi izgat!?

Próbáld ki

2020. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj szerintem probaljatok beszelni errol, mond meg neki mi esne jol stb. Kiserletezzetek. Ha amugy minden mas tok szuper en biztos nem szakitanek. Lesz meg kesobb idod es lehetoseged boven szexelni masokkal is

(En is hasonlokat gondoltam anno, nem tudtam elelvezni es gondoltam ra hogy talan massal sikerulne. De aztan most igy 7-8 evvel ezutan es sok partnerrel kesobb elmondhatom h en nem tudok elelvezni. Szoval en sosem ezt hajkuraszom, nem gond ha nem sikerul valakivel, mert tudom h en ilyen vagyok. Ezt csak azert mondom mert lehet h neked massal sokkal jobb lenne, de az is lehet h egyszeruen ilyen tipus vagy)

Szerintem ha a parod kbnegyed orat bir, probajatok ki hogy elnyujtjatok az elojatekot es akkor kenyeztessen teged akkor tobbet. Es amikor szexre kerul a sor mar el tudnad elvezni kozben. Vagy szex utan ha birja foglalkozzon meg veled. Az is lehet h ha par honapja meg konnyebben ment, most stresszesebb vagy suli barmi miatt vagy mar rafeszulsz az orgazmusra hogy sikeruljon gyorsan es pont emiatt nem megy gyorsan. Sok dolog befolyasolhatja

23N

2020. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Magyarra lefordítva nem kielégítő számodra a szex és amúgy is kezd a tűz alábbhagyni ami tudat alatt feszültséget szült a kapcsolatban és kezdesz kikacsintgatni... úgyhogy ez nem kíváncsiság, mert a vágy hamarabb fogalmazódott meg a fejedben. Látjátok feleim ez van, ha egy kapcsolatban nem kielégítő valamelyik fél részére a szex.
2020. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!