Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi ennyire szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ennyire szereti a segglyukat?

Figyelt kérdés
Minden férfi ennyire szereti megfogni a csaj segglyukát vagy csak az én barátommal van gond? Mi ennek az oka? Miért? Mi a jó benne?

2020. nov. 7. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs gond a pasiddal, illetve... szimplán csak anált akar, sokan rá vannak pörögve. A gond az, hogy ezt nem mondja ki nyíltan, s nem figyeli a reakcióidat hogy ez neked mennyire tetszik, mennyire akarnád te is kipróbálni.
2020. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon nem jön be, nem szeretem, ha odanyúl. És ezt már meg is beszéltük.
2020. nov. 7. 21:19
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
79%
Nem ilyet fogtál ki
2020. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
mekkora gusztustalan a pasid, ki csinál már ilyet
2020. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Én például nem. Nem szeretem az anális szexet.
2020. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem minden pasi szereti. De ettől még nincs baj a te pároddal sem, egyszerűen őt ez izgatja. Viszont az már sokkal inkább gond, ha te elmondtad neki hogy nem akarod és ő mégis arrafele matat. Tiszteletben kéne tartania azt amit kérsz

N

2020. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Egy szép lány borotvált és tiszta segglyukát? Igen!


De én például nem akarok anált, vagyis nem akarom bedugni a farkam a barátnőm seggébe soha. Viszont a puncija mellett a segglyukát is szoktam nyalogatni. Nyaláskor néha átváltok oda is. Természetesen csak ha frissen fürdés után vagyunk, mert különben lehetnek ott bacik (amiktől nem magamat féltem, hanem hogy ne vigyem át a bacikat a számmal a seggéről a puncijára).

2020. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartja, azzal nincs gond. Csak meg szerettem volna érteni, hogy vajon más is van így, vagy csak ő, vagy hogy ez mi egyáltalán, miért.
2020. nov. 7. 21:33
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert az is egy lyuk. Ráadásul egy intim lyuk. Ráadásul egy olyan intim lyuk egy nőn, aminek az izgatása szintén sok nőt vonz.


Punci, száj, segg. Ezeket a lyukakat szeretjük a barátnőnkön.

2020. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

tapasztalataim szerint mindig csak a vékony/abb/ farkú fickókat izgatta a popsim.

kettő volt, szép vastag fütyivel, ők beérték a puncimmal :)

2020. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!