Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek tényleg lecsúszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg lecsúszik a bugyijuk attól, ha egy férfi fapofával, féloldalra döntött fejjel nézeget felfele, lehetőleg napszemüvegben?

Figyelt kérdés

Reklámokban, újságokban és még ki tudja hol láttam ilyen megjátszott képeket.

Egyszer véletlenül rólam is készült olyan kép, ahol épp olyan fapofát vágva nézegetek felfele, és arra is mondta egy lány, hogy hú, milyen jó kép, milyen magabiztos, stb. Ennyire meg lehet ezt játszani?



#bugyi #napszemüveg #fapofa #felfele nézeget
2020. nov. 7. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is az első gondolatom az ilyen látványra, hogy “vajon reboot-ol?” :D

Nem, ettől nem csúszik le a bugyim.

2020. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én nem akartam leutánozni, de egyszer véletlen pont ilyen helyzetben fényképeztek le és rögtön nagyon jó képnek vélte egy csajszi.
2020. nov. 8. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!