Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok ezt a vibrátort?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 8. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen. Nem csak mert luxus a kinézete, hanem mert funkciónálisan is elég jónak tűnik.
2020. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig a kezemet használtam, sose gondolkoztam vibrátorvásárláson, ha meg barátom van akkor a pénisze izgalmasabb mint valami berregő ketyere, szóval magamnak nem vennék ilyet és nem próbálnám ki.

Ha a barátom nagyon ragaszkodna hozzá akkor nem zárkóznék el (hacsak nem volt neki előtte mert használtan biztos hogy nem kell), de feleslegesnek (meg kissé vágyölőnek) tartom.

Ha konkrétan linken található eszközre gondolsz akkor nem hagynám a barátomat erre költekezni és én sem adnék ki ennyit ezért, ha megvásárolná nem használnám és mindenáron vissza akarnam küldetni vele: sok egy rezgő szerkentyűért az a 139000 Ft.

2020. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálnám, de ez pár - vibri...vagyis szingli-módban nem az igazi. :)))

Amúgy gyönyörű, és a Lelo az egyike azoknak, akik sosem árulnak gagyit.

2020. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki, de nem ennyiért...
2020. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen

20N

2020. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!