Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbáltál már arra, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltál már arra, h visszaemlékeztél a legelső szexuális élményedre? Én már igen... Még az általánosban történt, de mindig beindít ha eszembe jut...

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak arra gondolok.
2020. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Én már szinte nem is emlékszem rá.

A csajnak is csak a keresztneve van már meg, pedig jártunk pár évig.. :D

2020. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Egész konkrétan szinte minden maszturbálásnál felidézem a legjobb eltöltött pillanatokat, hiszen ezek a legmeghatározóbb és legizgatóbb szexuális élmények. Nekem pl az első szex minden volt, csak emlékezetes nem, mégis mindig izgatóan gondolok vissza rá, mert nekem az nagy mérföldkő és élmény volt.
2020. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nem jut eszébe időnként az embernek amikor épp' fickós és kiveri? Persze hogy akár ez is, teljesen természetes.
2020. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!