Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,szeretitek ha a herezac...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,szeretitek ha a herezacskó az arcotokra borúl?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A legundibb testrész
2020. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. nov. 8. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az,nem tudom az okát.
2020. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem egyáltalán nem udni. Szívesen kényeztetem úgy a férfit h nyalogatom vagy szopogatom neki. Az sem zavar az arcomhoz ér. L
2020. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek én is egyet, nem szokott zavarni, sőt izgatom is, ha az a férfit is izgatja
2020. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Össze kellene titeket kötni a "luk" nyalogató meg a savanyú lábszagos figurával akik arra recskáznak hogy ugyanazon témában húszféleképpen írnak ki hülye kérdéseket.
2020. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Ha pl 69 nél a pasi van felül, akkor a herék az orromhoz érnek. Nekem ez is izgató. Szóval nem lenne gond:)
2020. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, az is elhet, hogy egy ember írja ki mind a 3 fajtát.
2020. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!