Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is belegondolt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is belegondolt már, hogy a nőknek milyen rossz?

Figyelt kérdés
Rengeteg férfinak nincs nagy mérete, ezért nem minden nő párjának van akkora, amekkorát a nő szeretne. Nagyon sok 10-15cm közötti mérettel rendelkező férfi van, de nőt még nem láttam, akinek ez igazán jó lenne. Ki lehet elégíteni ekkorával is egy nőt, de sehol nincs egy nagy mérethez képest. Kevés nőtől hallottam ugyan, hogy ő a kisebbet preferálja, ezért elég neki egy 15-16 centis is, de kevesen voltak. Az összes többi nőnek 18cm vagy nagyobb volt a legjobb. És ezek nem anonim emberek, mint pl itt, hanem tényleg nők.

2020. nov. 8. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
És ha jól sejtem te vagy a 20+ centivel megáldott Don Juan...
2020. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem nincs akkora.
2020. nov. 8. 19:48
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Én az átlag méretet szeretem, azt be tudom rendesen kapni, bemegy tövig, lehet vele vadulni, jobban passzol az adottságaimhoz:-)
2020. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
A páromnak 14-15 centi kb. Én nagyon szeretem vele a szexet, és nagyon jól ki tud elégíteni.
2020. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Én még egy nő ismerősömtől sem hallottam azt, hogy a 15-16cm nem jó, hanem 18+ kéne. 🤷‍♀️


Pedig van egy pár barátnőm

...

Nekem pedig a 16 cm is néha már fáj.

23/N

2020. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért is lenne rossz? Annak a férfinek rossz, akinek kicsi, és vékony, neki esélytelen változtatni. A csajok viszont olyan pasit választhatnak maguknak, ha kitartóak, amelyiknek a mérete a legjobban passzol hozzájuk.
2020. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg inkább annak rossz aki azt hiszi a farka a legnagyobb értéke, ezt lépten-nyomon hangoztatja és közben csodálkozik azon miért nincs nője.

A nőket a Férfi érdekli, nem a mérete. Van amekkora van, tudja használni is de az ember a legfontosabb minden más totál másodlagos, pont olyan lényegtelen mint pl. milyen színű a szeme.

2020. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#6 Olvasd el újra, hogy miért. Persze, azoknak a férfiaknak is rossz, ebben igazad van.
2020. nov. 8. 20:05
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként meg van olyan nő, akinek jó a 10-15 centis. Volt egy csajom, aki könyörgött, hogy nehogy tövig nyomjam neki a 16 centisemet, mert nagyon kicsi a hüvelye úgymond. És valóban, félig ment be neki csak, szűk is volt nagyon. Na neki pl egy 12 centis a tökéletes.
2020. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
10 centis farokkal is ki lehet elégíteni egy nőt, és nem különösebben nehezebb, mint 20 centissel. A különbség pszichikai eredetű: ha egy kis farkat lát meg egy nő, akkor úgy gondolja, ettől biztos nem fog elmenni, és gyakran éppen emiatt nem megy el.
2020. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!