Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfifaló nők! Volt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfifaló nők! Volt olyan, hogy rábeszéltetek más nőket az életmódotokra vagy csak egy kalandra?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Mik voltak az érvek?

2020. nov. 8. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kannibál csaj kéne nekem is
2020. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Idővel rájössz arra, hogy nem tudsz rábeszélni senkit arra amit nem akar legalább egy minimális mértékben legbelül. Te max. annyit tehetsz hogy a félelmeit, gátlásait feloldod hogy merje magát vállalni és bízni tudjon benned.
2020. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem beszélek evés közben 😋
2020. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mindegyik barátnőm falja a pasikat rábeszélés nélkül.
2020. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem beszélek rá senkit semmire. Felnőtt emberek el tudják dönteni, nekik mi a jó, hogy akarnak élni. Mellesleg nekem mi lenne jó abban, ha ráveszem valamire? Semmi. Nem lennék valami jó barátnő. Legfeljebb ahogy írták, a gátlásait tudom oldani, vagy elmondani én hogyan viszonyulok a kalandokhoz, hogy kezdhetne bele stb
2020. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Én hagytam magam rábeszélni, izgalmas volt. Többet nem csinálok ilyet, de nem bántam meg.
2020. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!