Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gimnazista lányok! Ti szexelné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista lányok! Ti szexelnétek akkor is egy olyan harmincas pasival, aki tanár? Vagy tanárok között van olyan, aki csinálta már diákkal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném,hogy lenne olyan hülye tanár A csaj elmondja és lőttek az állásának.
2020. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van gimnáziumi tanár haverom (már csak volt, mert otthagyta a pályát jópár éve), aki szexelt tanítványával.


Voltam velük közös programon többször is, és látszott, hogy nem csak a srác dumál a dologról, hanem valóban van közöttük valami.


Igen, előforul az ilyen, a pletykák szerint nem is olyan ritka, mint gondolnánk, de én ezt az egy esetet látom bizonyítottnak is, viszont ebből kiindulva több is lehet (ez a srác is több csajról beszélt, de azokat sosem láttam)

2020. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én hallottam ilyen sztorikat. Szóval megtörténik néha.
2020. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Oh a gimnazista lányok nagy része - főleg a fiatalabb jóképű tanerőkbe - totál szerelmes. Szóval a lányok részéről a válasz igen. A tanárok azok akik részéről a válasz nem. Több ilyen történetet ismerek én is, de az "aktív" időszakban történő liezon nem vezetett általában túl sok jóra (a tanárt kirúgták, mert ÚGYIS KIDERÜL). Amelyik tanár erre nyitott az szépen kivárja amíg a diák elballag és utána történik "valami".
2020. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy várja ki. Minek szólsz hozzá hülyeséget, ha veled nem történt soha ilyen, csak véleményed van róla?
2020. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve középsuliban volt 1-2 tanárom, akivel szívesen szexeltem volna :)

L

2020. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyet, ki is rúgták a tanárt.
2021. febr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!