Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerben mennyit éreztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerben mennyit éreztek a punciból fiúk? Illetve óvszer nélkül mit éreztek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A párom elmondása alapján mindent ugyanúgy érez. Picit más, de nem sokkal. Neki nem rontja az élvezetet.
2020. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mindent amit kell. Nekem nincs óvszer parám.

Nem vagyok egy hisztis kis pts.

2020. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Inkább a tudat más, hogy nincs köztünk semmi. Más gumiba és más bele a nőbe élvezni. Egy nagyon keveset talán tompít, de legalább nyújtja kicsit az eldurranást.
2020. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Óvszer nélkül finomabban lehet érezni a puncit, meg kicsit melegebb is.
2020. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Az óvszer szorít, és nem érzem át a punci különleges belsejét, azt a puha bőrt.
2020. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Leginkább a testmeleg érzése hiányzik gumival.
2020. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

A guminak determikus hatása lenne?

3 éve élek aktív szexuális életet. Soha nem éreztem hő eltérést,gumival,gumi nélkül.

Olyan vékony az az óvszer,hogy egyáltalán nem érezhető.

A másik,hogy egy legalább 10 cm vagy annál jóval nagyobb faroknál már esélyes hogy annyira szorítja hogy azért nem érez semmit.

2020. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 menta34 ***** válasza:
68%
Nem akarok gumiellenesnek tűnni, mert amikor kell akkor kell. Viszont olyan, mint amikor a kezedre gumikesztyűt húzol és megsimogatsz valakit. Érzed de mégsem.
2020. nov. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon megöli a dolgot. Metélt vagyok szóval eleve nem vagyok olyan érzékeny, gumiban alig érzek bármit, megizzadok mire elmegyek. Némi vigasz hogy így legalább csomószor együtt megyünk el. De akkor is utálom, csak azért használjuk hogy asszonynak ne kelljen fogamzásgátlót szednie, aminek kétes hogy mik lennének a hosszútávú hatásai. Alig várom hogy egyszer majd gyerek projektbe fogjunk hogy belé élvezhessek.
2020. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!