Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető, hogy létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy létezik olyan, hogy egy lány valamilyen küzdősportot űz és a harcművészeti tudását dominaként felhasználja egy fiú szadizásához?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

9# vagyok:

Én is így gondolkodtam sokáig, de nincs így, vagy minimálisan van így. Mivel tanulnak egyfajta szellemiséget is ezen sportok tanulása közben, így a "szadizmus" levezetődik, átalakul nyugisabb formává.

AZ előbb írtra példának mondanám az aikidót: ott is egyfajta energiaelvezetés van egy jobb irányba.


"De egy domina nem lehet küzdősportos? Vagy egy küzdősportos lány nem lehet domina?":

Szerintem lehet mindkét verzió, de ritka, nagyon-nagyon ritka.

2020. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szóval egy sportos csajról még kevésbé valószínű, hogy domina lenne mint egy puhány csajról?

Hát ez beszarás


A küzdősportos szellemiségnek mi köze van a szexhez?

2020. nov. 9. 22:07
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

"A küzdősportos szellemiségnek mi köze van a szexhez?":

Inkább "mi lehetne" a helyes kérdés. Amcsiban van pl.: a wrestling sport, amit nők is űznek, vagy pl.: Japánban a t*nrúgás-fétisnek nagy hagyománya van. De a net alapján valóban vannak olyan dominák, nők, akik verekedést alkalmaznak a férfi ellen.

Azt is hallottam, hogy azon férfiak, akik valamilyen vezetői posztot töltenek be, azoknál gyakori, hogy dominákhoz mennek, így levezetve az életbeli vezetői stílusukat, hogy a magánéletben egy domina azt adja vissza neki, amit ő ad a munkatársainak.

Remélem érthető a válaszom.

2020. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Sztem "gyakorlás" vagy tanítás néven simán rávehető, sőt elég mindennapos hogy valakit elég megalázó módon lerendeznek (fájdalom nélkül, csak simán lefog v ilyesmi).

Volt barátnőm aki bemutatta ezeket nekem. Én élveztem abból a szempontból h rendkívül megalázó amikor egy 25 kilóval és 20 centivel kisebb lány eléri h megmoccanni se tudjak.

Bár ezt egy sima oktatáson is megkapod sok esetben.


Az hogy az egésznek egy BDSM keretet adjon, az valóban ritka és tényleg nem nagyon lehet a harcművészettel összeegyeztetni. Gondold végig, van erre egyáltalán szükséged? Mármint kell neked a szexuális része is, nem elég hogy csak szimplán legyőznek? Sokszor a BDSM legizgalmasabb része az amikor nincs semmi szex vagy erotika.

2020. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Miért, ha egy bjj-s csaj játèkból kicsit összecsomagol azzal semmi rosszat nem tesz


Nem elég az, ha szimplán csak legyőznek

Kell ehhez egy érzelmi töltet is

2020. nov. 10. 19:57
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Jo hulye vagy
2021. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
De hulye vagy kérdező
2021. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ezentul ha irsz valamit egybol torlom, kell valami ird ide 😂😂😂

De előtte gondold ki mit akarsz irni mert érthetetlenül helytelen az írásod te kis sz4ros 🤣

2021. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%

Discoban szoktakilyen küzdősportos csajok lenni akikdirekt elhúzzák a mézesmadzagot a pasik előtt és utána k8nt elintézik őket.

Hiába prédikál itt egy csomó küzdősportos csaj hogy szembe megy az elvekkel etikával.

Nyugi mind kipróbálja magát élesben kíváncsiságból is.

2022. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ismerek egy kempós csajt, az instán is szokott ilyesmi szadista dolgokat posztolni, pl. hogy ha lejön egy kezdő az edzésre, akkor majd elverik meg ilyeneket
2022. máj. 13. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!