Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Számotokra mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra mi az igazán jó szex? 22L

Figyelt kérdés
Mikor mondjátok azt, h "ezzel a csajjal nagyon jó volt a szex"?
2020. nov. 9. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A #2-esnél a pont, mindenkinek az a jó szex ami a vágyaihoz, titkos fantáziáihoz a legközelebb áll. Ez meg egyénfüggő. Egyszóval mindegy mit írkálunk ide - úgyis a partneredtől fog függeni!!!

Általános (nem mindenkinél, de nagyon sok férfinél) "bejövős" panel-elem: ha nyitott vagy, odaadó, elengeded magad a szexben (hangban is), tüzes, kezdeményező (váratlan helyeken, helyzetekben is "letámadod"), illetve a szexi rucik a tangától a combfixen át a tűsarkúig.

2020. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha bevállalós.
2020. nov. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha megvan az összhang. Mindegy mit táncolunk, ha együtt, egymásra hangolódva táncoljuk akkor jó. És mellette ha lelkileg is kapcsolódunk az olyan igazi, mély kielégülést ad.
2020. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Mikor állandóan csak nyalni és nyalni akarnám!
2020. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ebben nincs olyan, hogy etalon. Mindenkinek mást jelent a jó szex. Alapfeltétel nálam, hogy legyen nyitott és gátlásoktól mentes. Ha nem is egyből az első alkalommal, de képes legyen levetkőzni azokat megfelelő partner (én) mellett. :D
2020. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a jó szex, ha tudom, látom és érzem, hogy a partneremnek jó. Az sem érdekel ha én nem élvezek el a végén. 47F
2020. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#13

A férfiaknál is fontos h lelkileg is kapcsolódjatok? Ezt nem tudtam.


Köszönöm szépen mindenkinek a normális válaszokat. ☺️

2020. nov. 10. 11:18
 18/20 anonim ***** válasza:

#13 vagyok

Nekem fontos. Enélkül is lehet élvezeteset szexelni, de nekem így a legjobb.

2020. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedélyes, gyönyörű lánnyal, aki érti a dolgát, hogy mit mikor, hogyan csináljon. Amikor egy húron pendültök úgymond.
2020. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ha nincsenek tabuk és olyan dolgok történnek az ágyban amiket normális esetben szégyelnénk önmagunk előtt is. Na, ez a jó szex.


F

2021. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!