Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, milyen gyakori lökéseket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen gyakori lökéseket szerettek a legjobban?

Figyelt kérdés

Tudom, függ attól mihez van kedv, lassú szeretkezéshez, vagy kemény dugáshoz, és függ a mérettől is.

De mégis, tudnátok konkrétumot mondani ezzel kapcsolatban?


Hogy pl ekkora mérettel, ebben a pózban, ilyen gyakori lökésszámot szeretek.


Segítség kedvéért itt egy másodpercmutató, amivel egyszerűbb elképzelni: [link]

Ha másodpercenként van lökés, akkor az percenként 60 lökésszám. Ha két és fél másodpercenként csinálja, akkor az 24/perc.


Csak körülbelüli számok megadása is elég, amit-ahogy tudtok. Esetleg arra is kíváncsi vagyok, hogy ilyen gyakoriság mellett ez mennyi ideig tart.


És még egy kérdés a végére: általában a partnereitek gyorsabban, vagy lassabban csinálják ahhoz képest, mint ahogy szeretnétek? Legalábbis akkor, amikor még nem vezettétek helyes útra, hogy óvatosabban/jobban tolja. :)



2020. nov. 9. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Te tényleg azt hiszed, hogy szex közben van ember, aki arra gondol, hogy milyen fordulatszámon dolgozik benne a pasija percenként?

Ha azt hiszed, akkor hülyébb vagy, mint látszik.

2020. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De, azért jöttem ide megkérdezni, mert tudom, hogy mindannyian stopperórát tartotok a kezetekben.
2020. nov. 9. 23:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak le kéne olvasni az adatokat amit közben lejegyzeteltél.
2020. nov. 9. 23:21
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

A Richter skála szerinti 7.5 ös erősségűt szeretem,percenkénti 1500-as fordulatszámal.


45/l

2020. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1, a vibrátorgyártók pl. így tesztelnek..

állítanak egy frekvenciát és a visszajelzések alapján alakítják ki a programokat, szóval a belső órád igenis számolja ezeket a dolgokat, tudatosan persze nem erre figyelsz, de ez igenis egy jó kérdés volt.

2020. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze minden ember metronóm ütemére dug :D Szerinted van bárki aki ezt számolja? :D A helyes ütem: ami a partnernek jólesik, ott és akkor és abban az állapotban, sem több, sem kevesebb.
2020. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5 - ha a nőkön múlna, még mindig nem találta volna fel senki a vibrátort (sem), ez a kérdés is jó példa erre.
2020. nov. 10. 01:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi történt, hogy nem értik a kérdést. Szoktam volt mondani, hogy a nők kifejezetten funkcionálisak, valamiért nem szeretnek elvonatkoztatni a tárgytól. :) És hamar mondják, hogy logikátlan/életszerűtlen a kérdés.
2020. nov. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös voltam. :)
2020. nov. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ütvefúró
2020. nov. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!