Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy dominától elvárható az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dominától elvárható az, hogy orálisan kényeztesse a partnerét?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Én imádok nyalni, szóval nekem ez is benne van...

F

2020. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy azzal fenyegessen, hogy ha rossz leszek akkor leharapja!
2020. nov. 10. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha engem kérdezel nem. Szerintem ez nem igazán fér össze a dominai alapelvekkel.
2020. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy domináns fél miért nem szophat?

Tök jó lenne berakni a legféltettem testrészem a borotvaéles fogai közé

2020. nov. 10. 12:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetsz érte akkor az van benne amit megrendel a kedves kuncsaft. Ha meg nem fizetsz hanem szimpátia alapon... akkor amire a felek vágynak és előtte megegyeznek mindkettőjüket vonzza. Van aki domináns, de attól még orálozik más meg nem, ez ilyen, kb. hogy ki hogyan szereti a gulyáslevest van aki natúr más meg teleküldi csípőssel.
2020. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem egy párkapcsolatban természetes az orális szex
2020. nov. 10. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatba más lesz. De hihetetlenül kevés dominát lehet találni párkapcsolatra.
2020. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, de a szopást szerintem lehet úgy csinálni hogy a domináns fél legyen a domináns
2020. nov. 10. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Butaság,mert az orgazmus kontrollt lehet így is játszani.
2020. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy dominától te ne várj el semmit! Majd ha akar, és megérdemled, akkor megtisztel azzal, hogy leszop. De ha te tényleg szub vagy, akkor miért várnál el ilyet az úrnődtől?
2020. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!