Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik már voltak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már voltak vagy szeretnének lenni egy hetero párral egy ágyban, mi az, ami miatt izgalmas nektek egy ilyen felállás? Mi az ami tetszik benne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
az áporodott, savanyú talp szagának aromája
2020. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisördög1 ***** válasza:
100%
Izgalmas megélni hogy a nőt egyszerre ketten (vagy többen) "kényeztetik", a szemed láttára más is élvezkedik rajta.
2020. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex, a gátlástalansága, a többesben nem a romantikán van a hangsúly :) De attól még ugyanúgy maximálisan figyelni kell - sőt a maga speciális módján jobban is. A 3-as nem úgy működik, hogy "na akkor most csinálom ami nekem jólesik" hanem a többi játékosra ugyanúgy figyelni kell fél szemmel. Ha nem így teszel csak önző módon "na most én jövök" meg olyan "figurákat" csinálsz amit kettesben szokás akkor ne csodálkozz rajta ha legközelebb nem hívnak.
2020. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a férj néz minket, akkor arra gondolok, milyen élmény volt nekem is mással végignézni a feleségemet. Meg persze a nőre is figyelek, hiszen azért jöttem össze vele/velük, mert alig vártam, hogy megkaphassam. Nehéz ilyent összehozni, jó, ha az életben egy ilyen pár összejön! Ha több is, az plusz szerencse!
2020. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem párral voltam, hanem egy haverommal ketten dugtunk meg egy csajt. Nagyon izgalmas volt maga az, hogy alapból 3-an vagyunk, nem 2en, és közben ő nézte, ahogy én dugok, és fordítva. F
2020. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!