Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már olyan hogy szex végén véletlenül a hajatokra, szemetekbr is ment a sperma ?

Figyelt kérdés
hogy történt? Szándékos vagy véletlen volt? Nagyon megharagudtatok a pasira?
2020. nov. 10. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges kapcsolatban ez természetes dolog,nincs véletlen, nincs harag mert kölcsönös megegyezés után történt az esemény, ennyi. Ebből felnőtt pár nem csinál nagy drámát.
2020. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajamra már ment, de véletlenül történt. Csak annyiból volt kellemetlen hogy nehezen lehetett kimosni.
2020. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ment már hajamra és szemembe is véletlenül.

Véletlen volt, nem haragudtam. A szemembe kellemetlen volt amikor került, de pár óra pirosságot vonzott csak. A hajamra már inkább vagyok finnyás :))

2020. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokszor, nem hisztizek emiatt.
2020. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, miért haragudnék? Megmosom, kimosom. Én nem értem a “nehéz kimosni” dolgot, biztos így van ha mondjátok, de nekem sima hajmosással kijön.
2020. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen, de azért jobb ha nem megy bele. S igen ki lehet mosni, de nem akarsz ugyebár minden szex után hajat mosni nem? A szemet meg csípi a sótartalma.
2020. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Ha te is mostad már ki akkor légyszi meséld már el mi történik a spermával meleg víz hatására? Gondolom nem hideg vízzel mostad.

Egyébként nekem is kijött mint bárkinek, de ehhez háromszor kellett hajat mosnom.

2020. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nem tudom mit kötekedsz, megmosom ahogy szoktam és kijön. Lehet hogy szar a samponod.
2020. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, hasamra akarta de tul nagyot lott es ment a hajamra is meg a szemembe is, nem haragudtam elofordul , nem szamdekos volt
2020. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!