Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Punci puki oralis szex után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punci puki oralis szex után?

Figyelt kérdés

Ha térdelve felemelt popóval folytatok oralis szexet az agyon fekvo baratommal akkor sokszor miutan vegeztem es felegyenesedtem pukizik a puncim.. ez miert van?

Az erolkodessel egyutt valahogy beszivom oda a levegot? Vagy miert?


2020. nov. 10. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bemegy a levegő ebben a pózban, aztán mikor felegyenesedsz akkor kiszorítod. Ez nem egyedi dolog. Én ezt pl nem szeretem és emiatt nem engedem be a levegőt (hüvelyizmokkal ez szabályozható). De egyébként a pasik nagyrészét nem zavarja, tudják hogy ez természetes dolog
2020. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem az erőlködéstől megy bele, akkor sincs ugyebár pf ha szívószállal iszol valamit. Azért megy bele egy kis levegő ahogy az #1-es is leírta.
2020. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!