Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vonzó,szimpatikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó,szimpatikus nektek ezek a külső tulajdonságok egy nőnél szexuálisan?

Figyelt kérdés
30 év felett,két szülés után is ami egyik ikerszülés volt,sikerült megtartanom egy szálkás,sportos alkatot,és úgy veszem észre hogy nálam sok fiatalabb nő nem tud elérni vagy megtartani,még úgy se hogy nem szültek egyszer sem,nyilván a jó gének is kellenek hozzá de nagyrészt a sport,jógázás segített nekem ebben,és a hajlékonyságom azóta is töretlen,ami szintén a mozgásnak,kitartó munkának köszönhető:)Nektek ez mennyire tetszik,tetszene ha a párotok családanyaként is megtudja őrizni a korábbi vonzó külsejét,fizikumát,szexuális kisugárzását akár természetes úton,akár kitartó munkával?
2020. nov. 11. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Tetszene de inkább azért mert önmagának is tetszik és jól érzi magát a bőrében és ez már egy kellemes kisugárzást kölcsönöz, magabiztosát de nem beképzeltet.
2020. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez lenne a normális akárcsak a pasi részről viszont az ilyen ostoba fogadd el magad mozgalmak folyamatosan a komfortzónába lökdösik vissza az embereket.


Kb olyan mint régen a tudomány és a vallás vetélkedése...a tudomány új,ismeretlen,igénybe veszi az elmét de hosszú távon sokkal jobb mindenkinek.

A vallás ismert nem kell hozzá megerőltetni magad, remek fájdalom csillapító rövidtávon és "mindig ott van".

2020. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű. Mivel aktívan sportolok én is, eleve csak sportot űző nővel jövök össze.
2020. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Kit érdekel, 30 felett, szülés után már wallbanger vagy.
2020. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a kérdést tegnap is feltetted.

Nem unod még fényezni magad?

2020. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik.
2020. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálunk, Ön igazán ügyes hogy időt, energiát fordít az alakja, fittsége megőrzésére, nagyon helyes s bizony ez nem jön magától. Viszont had kérdezzek már vissza, neked most mi az igazi kérdésed??? Mert az nem derül ki... a nélkül meg ahogy az #5-ös is írta ez csak vagy sima nettó önfényezés vagy priviket vársz a lúzerektől akik azt hiszik óh egy szexéhes anyuka.
2020. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
A külsőd lehet szimpatikus de az önteltséged nem...
2020. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Hányszor teszed még ki ezt a kérdést? Ha valóban ilyen bomba csaj vagy miért van ekkora önbizalomhiányod és miért lógsz itt gyk-n ahelyett, hogy a gyerekeiddel foglalkoznál..
2020. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés fake. Amúgy én egy 25 éves fiatal, csinos anyuka vagyok. Sajnos apa sokat dolgozik, egyedül vagyok a nap nagy részében, 560 m2es ház, gyerek stb... Ilyenkor ku... ára nincs időm sportolni meg jogazni... Gondoltál már arra hogy sok nőnek nem adatik meg hogy nap akár csak 1 órát a sportra vagy a testére fordítson?! Persze, mindenkinek van napi 20 perce kicsit mozogni azt meg is teszem, de attol függetlenül nem vagyok egy wellness fitness hülye p... a aki öntelt és leszarja a gyereket. Lényeg h szálkás legyen a teste. Gratulálok nagyon szupi vagy! Most idd meg a kis mandulás chia magos tejecskedet és húzz a p... ba
2020. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!