Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tetszik, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tetszik, ha egy nőnek szép, vékony ujjai vannak, puha bőrrel? Nem vagyok kézimunka mániás, nem gerjedek rá, csak ez annyira nőies és szívmelengető.

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Él elég sok ember ezen a bolygón, gondolom nem te vagy az egyedüli
2020. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát még mindig jobb mintha széles, lapátmarkoló, melós keze lenne :) Vannak egyébként kézfetisiszták is, enyhén valószínűleg te is az vagy, van aki még ennél is durvábban az nincs ezzel semmi gond (pár fokozattal normálisabb mint a savanyú lábszagos "barátunké").
2020. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok az, mert ez a kérdés az előbb jutott az eszembe, egy főzős videóban láttam hogy a csajnak milyen szép kezei vannak. Szóval mielőtt fétis tárgya lenne, nem vagyok kéz fétises.
2020. nov. 11. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem engem konkrétan izgatnak a szép női kezek, és igen nagyon jó lenne ha lenne egy vállalkozó kedvű lány aki kézimunkázna és pl hagyná le fotózni a kezét a végén.
2020. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!