Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs szexuális életünk mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szexuális életünk mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos barátnőm teste megváltozott már nem úgy néz ki mint mikor megismerkedtünk így már annyira nem kívánom. Szinte intimitás nincs köztünk De ennek nemcsak a hízás az oka.



Sajnos én viszont hamar elélvezek ezért sokszor kedvem sincs nekikezdeni a szexnek.

Nekem sajnos lehangoló hogy előbb nekem kell elélveznem hogy valameddig egyáltalán bírjam.

Hiába kértem barátnőmet hogy ha csinálja Ő nekem, akkor álljon meg hogy tudjunk gyakorolni kétszer háromszor megtette utána már hiába szóltam nem állt meg.

Mindig azt mondta hogy oldjam meg magamnak hogy sűrűbben verjem.

Viszont én mindig sokáig zuhanyzok maszti és szex után is hogy Nehogy véletlen maradjon rajtam a cuccból vagy olyan legyen ha valami. Macerásnak tartom a zsepibe élvezést is meg figyelni hogy nehogy össze kenjem például az ágyneműt.

Viszont azért még volt köztünk ha másnem orális szex de körülbelül két éve már az sem igazán maga a szex félévente egy..


2020. nov. 12. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Először szellemileg kellene felnőni a szexhez...
2020. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Na hát ezaz...

Fogadjunk csóri csaj felszedett max 5 kg felesleget, azt már rögtön undorodik tőle...

Szegény lány, a helyében keresnék egy férfit aki motiválná őt a fogyásra. Vagy ami még jobb, elfogadja az ilyen apróságokat.


Lefogyni le tud, de te akkor is egy paraszt leszel.

Inkább vegyél egy műbabát...

2020. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy rossz kapcsolat. Jó szexhez előbb rendbe kell tenni. Ha akarjátok...
2020. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez a legtöbb kapcsolatban így van. Nem saját példa, de az uncsimékkal nagyon jóban vagyunk, és vele beszéltem erről. 9 éve együtt vannak, a csaj elég rendesen meghízott, nem túl szépen, a mellei megereszkedtek, de nagyon. A férfi is pocakot eresztett már. Belekényelmesedtek már nagyon a kapcsolatba, nem akarják egymást meglepni, stb. 2-3 éve már szinte egyáltalán nem dugnak, csak simán szeretik egymást. De van egy másik haverom is ebben a cipőben, 3 éves kapcsolat, a csaj alapból túlsúlyos volt, de mikor megismerkedtek, akkor nagyon igényes volt, fogyni próbált. Mostmár ő is elengedte magát teljesen, visszahízott rendesen, és egyáltalán nincs semmi szex, de jól megvannak. Ez ilyen.
2020. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 2 szülés után semmi szex.
2020. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!