Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy a második menet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a második menet?

Figyelt kérdés
Barátommal már több mint egy éve élünk szexuális életet.és majdnem mindennap szexelunk és az első menetben is elmegy 10perc alatt...utána általában másnapig semmi..néha megpróbáljuk hogy várunk két három orat és nem áll fel neki a második menetre vagy ha feláll lelankad..amikor mindent jól csinalok és nem nem öreg emberről van szó hanem 21 éves fiúról

2020. nov. 12. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem kizárt, hogy valamilyen hormonális problémája van a párodnak, mert 2-3 óra "pihenés" után újra harcra késznek kéne lennie. (nem vagyok orvos, ez csak a személyes véleményem)

Amivel meg tudtok próbálkozni az az, hogy az elsőt elhúzzátok jobban. Hosszabb előjáték, lassítotok / megálltok ha közeledik.

Az orgazmus kontroll amúgy elég jól fejleszthető dolog, csak türelem kell hozzá. :)


26/F

2020. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem kíván eléggé. Nekem minden pasi pár percen belül már követeli a következőt. Néha már nekem sok,ha meg eggyütt is alszik valaki akkor ott pláne egész éjszaka megy a szex.
2020. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez komoly gond lehet. keveset írtál, de úgy gondolom, hogy stresszes nyugtalan életmód, lelki probléma, rossz begyakorlás, figyelem hiánya lehet a háttérben.

A tíz percet úgy lehet nyújtani, hogy két percenként egy perces teljes leállát kell beiktatni. Nehéz dolog, de egy-két próbát megér. A kényszerített szünetek lehetőséget adnak egy következőre is, mert a nyújtás miatt a prosztata folyadék általában nem ürül ki teljes mértékben, ami tovább hat a férfi hormonokra. (Nagyon leegyszerűsítve.)

2020. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

21 éves fiu és 10 éve szexeltek?

hülye vagy?

2020. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja félre olvastam, bocs
2020. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ő olyan. Nem vagyunk egyformák.
2020. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Három oka lehet...

1) Szervi probléma (hormonszint). Ez a legkevésbbé valószínű.

2) Mentális problémák, bár akkor nem lenne képes egyáltalán az erekcióra. A teljesítménykényszer viszont a legerősebb libidócsökkentő.

3) Egyszerűen mert ilyen...


A gond nem ez, hanem hogy elmegy 10 perc alatt és nem akar ezen változtatni...

2020. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is egymenetes vagyok, de 1 óra mulva áll megint ha kell. Amúgy a 10 perc nem egy rossz teljesítmény.
2020. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok F egylövetü és legfeljebb másnap lesz ujra fickos. (Nem mindenki üreginyul!!!)
2020. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is világ életemben egylövetű voltam. Soha nem volt második menet. Igaz hogy nem is 10 percig bírtam, hanem ameddig akartam. 47F
2020. nov. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!