Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés amikor a melleteket simogatják, csókolgatják?

Figyelt kérdés

Milyen érzés mikor ott kényeztetnek? Esetleg van oly nagyobb mellű (E,F,G,H...) hölgy aki ezt átélte? Nektek mit kellett érte tenni?

Köszi előre is 23L



2020. nov. 13. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Imádom, s mivel nagy melleim vannak így a fiúk is szeretik kényeztetni! Nyalogatni, szívogatni a bimbókat, finoman harapdálni, csókolgatni! Isteni!
2020. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem semmien. Nem sokkal másabb mintha a hátamat simogatnák.

Én sajnos abba a kategóriába tartozom, akiknek nincs különösebb erogén zónája a mellüknél.

20/L

2020. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem érzékenyebb mint más testrészek csak a bimbók. De szeretem nagyon. Alapból nagyon szeretem az érintkezést.
2020. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Engem kifejezetten idegesít, és elég hamar fájni kezd

Mit kellene azért tenni, hogy valakinek kényeztessék a mellét? Ez a pasiknál általános mánia.

2020. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4, Általános mánia?
2020. nov. 13. 08:19
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Jó, bár attól függ h hogyan csinálja. Ha csak épp hogy megfogja az kicsit csikis érzés, de ha rámarkol(nem túl szorossan) akkor az már felizgat.
2020. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon jó mert érzékeny , c kosaras de a 162 cm hez eleg magyok
2020. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A legjobb szívogatni, nyalogatni, harapdálni, csókolgatni a bimbiket és ujjbeggyel körözni körülöttük, gyurmázni, masszírozni a ciciket. 🙂
2020. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó és kellemes érzés - ha a megfelelő ember csinálja (nem egy random idegen) és odafigyeléssel. Ennek nincs köze a mellmérethez.

Mit kell érte tenni? Fordítva ülsz a lovon Lacika, nem a nő tesz érte hogy a melleit kényeztessék, hanem a pasi teper érte hogy a lánnyal összejöjjön!

2020. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 én nő vagyok, és azért kérdeztem, hogy mi tesztek azért hogy ezt megtegye a párotok, mert kíváncsi vagyok hogy vettétek rá. De úgy látom hogy itt mindenkinek olyan párja van aki szívesen megteszi ezt...
2020. nov. 13. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!