Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobb érzés fiatalon megtapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb érzés fiatalon megtapasztalni a rendszeres szexet mint idősebben?

Figyelt kérdés

Akik fiatalon 18 előtt rendszeresen szexektek azoknak jobb mint akik 20 felett jutnak ebbe a helyzetben?

Fiatalon jobban vágyik az ember rá, könnyebb élete van mint felnőttként...

Én 23 vagyok és még sosem volt barátnőm. Rossz érzés hogy én nem tudom azt amit mások már mondjuk 16 évesen megtapasztaltak.


2020. nov. 13. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ugyan olyan, de persze az mindig jobb ha a vagyad ki van elégítve mar mondjuk 17 évesen
2020. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne ez legyen a fontos számodra, mert szinte mindegy. Kezdj el komolyabban ismerkedni egy lánnyal és kész.
2020. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Hidd el, nagy késés ez már. Én is 24 vagyok, sokat szexeltem már, de rendes, hosszútávú barátnőm még mindig nem volt. És ez nagy hátrány, mert aki 16 évesen már komoly kapcsolatban volt, és dugott is rendesen, az bepótolhatatlan előnyt szerzett hozzánk képest a párkapcsolati témákban, ami nemcsak a szexről szól.
2020. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én 27 évesen veszítettem el, párkapcsolatban.

ha amúgy rendben vannak az emberi készségeid, képes vagy odafigyelő partnerként viselkedni és megvannak az alapszintű ismereteid szexualitás terén, akkor nagyon gyorsan bele fogsz jönni, ne aggódj.

2020. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nekem különösebben nem hiányoznak a kamaszkorból kimaradt szexuális élmények. sokkal kevesebb ismeretem volt mind magamról, mind a világról, sokkal kevesebb önbizalmam kb. bármiben, nuku egzisztencia, nuku pénz, és mindig meccselhettem volna a családdal, ha valakivel nyugiban kettesben szerettem volna lenni. fiatal, önálló felnőttként sokkal élvezetesebb és gazdagabb tud lenni a szexuális élet.
2020. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden korban jó érzés a rendszeres szex :) (amíg fizikailag képes vagy rá)

Nem késtél le semmiről, van egy ismerősöm 30 év felett "veszítette el", most boldog családapa.

Egyébként rossz a kérdésed... önemésztéssel nem fogsz előrébb jutni. Azt kérded meg inkább magadtól mit kellene változtatnod, hogy "történjen valami"...

2020. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanolyan csak annyi különbség, hogy addig szűz maradsz innentől kezdve csak agybetegség mint némelyik kérdésben itt ki is jön (ciki, gáz). Nem veszít senki semmit sem, ha később veszti el. Akkor van gond mikor hiány érzet lesz! Mikor már tudja milyen, de egy jó ideje nincs neki. Például egy lány mondta nekem múltkor, hogy egy éve nem volt pasival és már bele őrül. Nem egy ilyen eset van. Szóval, teljesen felesleges korán elveszíteni, mert nem attól lesz jobb életed, hanem mikor hiányod lesz az fog felemészteni. Akár nézd meg itt a privi vadász fiúkat, vagy beszélgess olyan lánnyal akinél egy éve semmi nem volt neki. És hát aki fiatalon kezdi annak több ilyenben lehet majd része:)
2020. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!