Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valami probléma abból a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami probléma abból a későbbiekben, ha a fiú is és a lány is csak adni szereti az orált, kapni nem?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Probléma nem, de a kölcsönösség hiánya miatt szerintem ez fura.

De amúgy egy bizonyos kor felett mind a 2 fél rá jön, hogy adni jó nagyon, de kapni is!

F

2020. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi a megoldás ilyenkor? Csinálni, vagy nem csinálni?
2020. nov. 14. 23:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás, hogy olyannal csinálod az orált, aki képes neked is orgazmust okozni vele, egyből szeretni, sőt imádni fogod.

1-es voltam.

2020. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
erre nem nagyon van megoldás (már ha tiszteletben tartjátok az alapszabályt, hogy nem csinálunk olyat a másiknak, ami nem esik jól neki)
2020. nov. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha egyikőtök sem szereti kapni akkor felesleges gondolkozni.. Néha egy egy puszi oda és akkor nem orál de mégis valami.. Szerintem legalábbis.

De csak egy kérdés? Miért nem szereted kapni? Nekem ez olyan fura. Valami gátlás van bennetek? Mert ha igen, akkor egyszerűen azt kellene feloldani és fantasztikus orálozások lennének nálatok.

2020. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, pontosan. Én azt hittem, hogy én vagyok a világon az egyetlen ember, aki ezzel küzd, aztán miután elmondtam neki, kiderült, hogy neki is ugyanaz az oka rá. Nem érezzük úgy, hogy megérdemelnénk.
2020. nov. 15. 00:36
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehet - az hogy nem egyeznek a szexuális igényeitek, szokásaitok. Ha mindkét fél csak adni akar még az a jobbik eset, azt jelenti mindkét félben van odaadás, szeret örömet okozni. 100x jobb kiinduló állapot mint amikor valamelyik fél csak kapni akarja de viszonozni nem.
2020. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne érdemelnéd meg? Fogjátok fel úgy, hogy ez a jutalom, amiért te olyan jól csináltad. Ha meg esetleg fizikailag nem jó érzés akkor engedjétek el.
2020. nov. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát ilyenkor az a megoldas, hogy a nő szopjon azért néha, ha nem is szereti.
2020. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egyikünk nem szereti kapni, a barátnőm. Szeretek nyalni, de így csak ritkán csinálom, ujjakkal teszek vele csodát 😇 , ha én sem szeretném, ugyanúgy megoldás lehetne a kézimunka is, de szeretem, így nincs semmi gond!
2020. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!