Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt mar reszetek tanar-diak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar reszetek tanar-diak szexben? L

Figyelt kérdés
Lehet ilyenben lesz reszem hamarosan es erdekelnenek megtortent esetek.

2020. nov. 15. 12:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy fontos infó: már nem vagyok diák.
2020. nov. 15. 12:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerepjátékba? Igen...


Rendes élőben... nem. Volt pár tanárom, professzorom akinek egy szavától is lecsúszott rólam a bugyi, de hamar realizáltam, hogy ez így nem lenne jó. Lebuknánk, tönkretehetnék egy házasságot, illetve őt ki is rúghatják.

2020. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én feküdtem már le ex tanárommal, ballagás után másfél évvel. ( ha ez annak számít)
2020. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha már nem vagy diák, hogy lesz ilyenben részed??
2020. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Volt, érettségi utáni nyári szünetben jöttünk össze. Én a középiskola alatt végig róla álmodoztam, ő volt a no.1. férfi számomra, szóval nem is nagyon pasiztam előtte. Más pasikkal max a smárolásig jutottam el. Aztán miután már hivatalosan nem volt a tanárom, ő is tudtomra adta h lehetne valami köztünk 😅 lett is, vele szexeltem először. De aztán pár hónap kavargatás után szépen lassan rájöttem h nem olyan tökéletes ő, mint amilyennek elképzeltem, csak az osztályban adta elő a nagymenő jófej tanárt, amúgy meg egy depressziós papucs volt. Szóval így utólag megbántam a dolgot.
2020. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
4# lehet ő a tanár 😉😄
2020. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

En maximum mar csak volt tanar-volt diak szexben lehetek :)

De kerdes szempontjabol erdekel minden.

2020. nov. 15. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Volt igen
2020. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, de vágyok rá.

F

2020. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha lehetne ilyenben részem elmennék tanarnak egy csajos középsuliba. Sajnos egyenlőre nem kértek fel. Kedvtelésből vagy jobb jegyért szívesen közel engedném magamhoz a csajokat...

F

2020. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!