Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem, miért háborognak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért háborognak a nők, ha __rvához megy a férfi?

Figyelt kérdés
Miközben sok kapcsolatban a nő miatt x idő után nincs szex, vagy eleve a mai világban, ha nem vagy egy Ryan Reynolds, meg is szakadhatsz, mint a véres hurka, akkor sem lesz csinos, vonzó, de még átlag nőd sem. Azok is az ilyenekre buknak. Aztán csodálkoznak, hogy senki nem udvarol nekik, hát persze, mert nem akarják fogadni azt átlag kinézetű, egiaztenciaju palitól, az nem számít kezdeményezésnek. Most jöhettek azzal nők, hogy nem csak a Ryan Reynoldsoknak van jó nőjük, de én nem ezt látom. Ha van is átlag teleszart búvárruha Józsinak nője, az olyan ronda, mint a saját öreganyja.
2020. nov. 15. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Oké, hogy kurvához jár az ember, ezzel semmi bajom (nő vagyok)

Valakit nem zavar, valakit igen (mindkét nem közül) szóval nem lehet általánosítani.


De miért kell ezt mindenki orrára kötni?

2020. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Én nem háborgok, feltéve hogy az adott szolgáltató hölgyemény nem egy 16 éves, terorrizált lány akit a saját nevelőapja futtat. (Magyarán önálló, független, szabad akaratából dolgozik prostiként.)

Én egyébként nő létemre szoktam is javasolni az incel kérdezőknek hogy keressenek egy örömlányt, legyenek vele korrektek és essenek túl rajta.

2020. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy olyan ronda, de lehet, hogy annál finomabb.


Nem kellene külső alapján ítélkezned, kedves kérdező !


Én úgy gondolom, hogy normális embernek nincs szüksége kvára, mert még ha egyedül is van, megoldja önkielégítéssel és nincs gusztusa olyanokhoz, akikhez nem köti érzelem.

2020. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

A kapcsolatban x ido után szerinted miért nem akar a no dugni? megmondom neked, hogy nem azért mert nem kívánja, és nem is azért, mert a feje fáj! ha a no vonzódik a pasihoz, akkor nincs az a fejfájás migrén fogfájás stb., ami megakadályozza azt, hogy a pasival lefekudjon :)


Megmondjam neked mi az ami miatt a noknek "fáj" a fejuk? Az ellustulás, igénytelenné válás el tunyulás. A no nézzen ki jól a no dolgozzon neveljen gyereket végezzen háztartást legyen bomba alakja is mellé és vágjon hozzá jó pofát, addig a pasi fekszik a kanapén hébe hóba elmozdul a tv elol hugyozni, aztán egy dagadt disznóvá válik, ki akarna olyannal szeretkezni egy hosszú nap után? ha megnézzuk fordítva, a csaj fekszik tvz ellustul izzadt budos korpás zsíroshajú és egy bojler, nektek lenne kedvetek dugni vele? na látjátok :) én nem dugnék olyan novel aki nekem nem jon be. a testiség az, ami megmozgat minket és a noket is (jó noknél azért nem csak ez számít, de nem kell tagadni, sokat nyom a lantba, hogy egy szálkás sportgép a pasi vagy egy kanapétgyúró mangalica)


Subert Norbi vagy hogy a f...baírják a nevét jól mondta részben! lehet hulyézni ot, de jól mondta, csak nem tette hozzá a másik felet, hogy ugyanúgy elkoveti azt a hibát :) vagyis a noket okolja foként, holott a hiba 50-50 lehet, hogy nem egy jó ember, lehet hogy kell ot utálni, de van igazszág abban amit mond. a házasság vagy a párkapcsolat az a no és férfi elkényelmesedés okozza, a pasi azt hiszi hogy megszerezte a not és akkor már nem kell neki hódolni nem kell kuzdeni érte, mert már szeret akkor nem enged el, nyugodtan tvzhetunk zsírosodhatunk, kozbe meg0anagyf...szt! ugyanúgy kell venni neki virágot ugyanúgy kell torodni vele, ugyanúgy kell neki UDVAROLNI minden egyes nap! és a testunkért is ugyanúgy kell dolgoznunk, mint amikor fejunkbe vettuk hogy jobban nézunk ki akkor jobb nonk is lesz :)


nem szaporítom tovább a szót, lehet lepontozni, mert a 23 ôves kis csucske nehogy má okosabb legyen :)) ja és nem kell a rizsa, hogy 12 órában dolgozol nem tudsz sportolni. 16-17 órákat húztam napi szinten és a fekvokre, akkor is volt idom, meg normális kajákat enni, figyelni, hogy ne zabaljam magam tele nutellával meg csipszekkel, ja meg az asszonyt is volt idom megdicsérni, hogy ahányszor kel fel mellettem annyiszor szebb lesz mint a legelején. persze kifogás mert fiatalság mindent kibír, na persze, foleg a mai generáció mi? :D hagyjuk már :D a legjobb fizikumú egészséges fiatalok ma annyit érnek mint 100 éve a selejtek :D szóval csak ennyit.

2020. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

"ha nem vagy egy Ryan Reynolds, meg is szakadhatsz, mint a véres hurka, akkor sem lesz csinos, vonzó, de még átlag nőd sem"


Szóval te még nem láttál nála kevésbé jó pasival átlagos nőt sem?


[link]


Hány pontot adnál magadnak objektivitásra egy tízes skálán?


És hányat megfigyelőkészségre?

2020. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 menta34 ***** válasza:
22%

Mert a kvva veszélyes, drága és kvvázni csalás a játékban. Kifejtem.

Azért veszélyes, mert bármit elkaphat és hazaviheti, továbbadhatja. Az attól való félelem teljesen jogos a nőkben. Az, hogy drága szintén zavarja a nőket, sokszor jogosan - hiszen az a pénz helyzettől függően kerülhetne máshova, vagy jobb helyre (pl. egy kapcsolatban).


Az igazi érdekesség viszont az, hogy a kvvázás csalás, csalás a játékszabályokban. A pár % alfahímet leszámítva valljuk be, hogy a nő dönt a szexről, ő állítja fel a játékszabályokat. A legnagyobb szerelemben is ez mindig valamit valamiért alapú. A nő a szexszel jutalmaz, kifizet, megtart vagy megszerez. Nem azt mondom, hogy ez mindig működik vagy eredményes, de ez az alapja, hogy a nő szexszel próbál irányítani. A férfiak meg ebből természetesen ki akarnak törni, ennek lehet eszköze kvvázás, szerető, stb. persze, hogy a nők utálják.

2020. nov. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

Egy párkapcsolatban a szexmegvonás egy hatalmi játszma része.


Szerinted hogy viseli azt, ha a pasi kiszáll a játszmából, és csökkenti az eredményességét azzal, hogy keres magának másik nőt (legyen szó ingyenes vagy fizetős).


Ez az egész a kontroll elvesztéséről szól, nyilván zabos miatta, mert neki az felelne meg, ha a férfi teperne a szexért, de azt ő továbbra is megvonhatja.

2020. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

#7


"Szexmegvonás" általában akkor van, ha annyira bunkó a másik, hogy elveszi a kedvét mindenféle intim tevékenységnek.

2020. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*-től. Pardon.
2020. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

7: vagy millió másik okból van szexmegvonás.


Btw, a annyira bunk a másik, hogy elveszi a kedved minden intim tevékenységtől, akkor nem a szexet kell megvonni, hanem a kapcsolatból kilépni. A szexmegvonó nők (de akár férfiak is, ha ők teszik) jellemzően a kapcsolatból nem akarnak kilépni, sőt!

2020. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!