Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orális szexet lehet úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szexet lehet úgy csinálni, hogy a domináns fél kényezteti a szubot orálisan?

Figyelt kérdés

Nem akarom kiírni az sz. betűs szót, mert amiatt törölték már egy kérdésem.

Szóval, lehet úgy csinálni, hogy egy domina kapja be a nemi szervem és sz.. le?


2020. nov. 16. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megérdemled, lehet bekapja. De egy hivatásos nem fogja, max ha a dominával szex is van az egyenletben, vagyis a barátnőd.
2020. nov. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én úgy értettem, hogy úgy kapja be hogy ő marad a domináns helyzetben

mert sz.p-ni általában a szub szokott.

Mondjuk kikötöz és lesz.p ja

2020. nov. 16. 02:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet oldani.

Tök egyszerű példa...

Ha ügyesen nyalod ki, miközben rá ül a szádra, aztán be kapja neked, de☝️ csak ba ügyesen nyalod ki!


Én domináns vagyok, és a sub nőket imádom, de mindent bele lehet vonni ebbe a játékba.

F

2020. nov. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az nem jó büntetésnek hogy ráharap?
2020. nov. 16. 03:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ő van domináns helyzetben, hiszen rábíztad a legféltettebb testrészedet, plusz akkor élvezel el, ha ő úgy dönt, hogy "megengedi". Közben annyiszor húz fel és hagyja abba az izgatást idő előtt, ahányszor kedve tartja. Szerintem eleve ez az alapállás, kb. csak annyi a dolgod, hogy ne térdeltesd le, ne irányítsd a fejét és ne dugd a száját. Maradj passzív.
2020. nov. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy erted, szoban? :D
2020. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogyha mindez cum controll formájában történik.
2020. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!