Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy felizgatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy felizgatott ahogy az alábbi szituációt láttam?

Figyelt kérdés

A metró aluljáróban egy magas, jó kiállású rendőrnő a falhoz állított és egy nála vagy egy fejjel alacsonyabb szakadtan kinéző alakot. És valamit beszélt is hozzá, azt nem hallottam mit. Nem nagyon akartam bámészkodni, de jó látvany volt. Lettem volna a csávó helyében

Szeptember 28.-án 8:30 fele történt



2020. nov. 16. 04:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2020. nov. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
A csávó tetszett neked?
2020. nov. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisördög1 ***** válasza:
67%
Teljesen rendben van, hogy felizgultál rá, van benned egy kis sub hajlam
2020. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2020. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgatnak az ehhez hasonló szituációk. Megrendszabályozhatna egy rendőrnő.

Lehet olyan, hogy valamennyi pénzért felvesznek az országos körözési listára? Innentől úgy kell élned, hogy ha ellenőriznek valahol, visznek a dutyiba. Bármikor, amikor a legkevésbé számítasz rá.

2020. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A látszat ellenére simán lenyomta volna a csajt, ha akarja. Én is rendőrnek készültem (lány vagyok), de mikor egy kistermetű, sosem sportolt fiú is simán kiteritett, meggondoltam magam.
2021. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!