Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti gumi nélküli aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti gumi nélküli aktus után hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig gumival védekeztünk, aktus után még sokszor összebujva maradtunk. De fogamzasgátló mellett döntöttünk. Már pár alkalommal így voltunk együtt, de ez az összebújás így elmaradt. Élvezés után futok ki, mert érzem, hogy kifolyik belőlem az anyag. Meg futás közben is fogom oda a zsepit, nehogy elcseppenjen míg a fürdőbe érek.

Ez olyan illúzió romboló, ebbe bele se gondoltam, mielött elkezdtem szedni. Emellett az összebújások is elmaradnak, vagyis a szex után közvetlen. Csak tisztálkodás után bújunk össze, de ez így nem olyan.


Ti hogy csináljátok?!


22l


2020. nov. 16. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Rakjatok egy törölközőt magatok alà. Én így oldom :) esetleg ha olyan a kedvem, hogy jólesne szex után bújni akkor nem élvez belém hanem lenyelem és nincs probléma.
2020. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is törölközővel oldjuk meg. Magam alá teszem és mehet is az összebújás. A másik megoldás tényleg zsepibe vagy szájba élvezés. De barátom odalent szeret belém élvezni, én is azt szeretem a legjobban.
2020. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Törölköző a legkonyebb megoldás, bar nem mindig folyik ki
2020. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A törölközőt maga a szex közbenre mondjátok, vagy az összebújáshoz?
2020. nov. 16. 08:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a törülköző a legjobb megoldás, de személy szerint nem preferálom. Nekem az illúzióromboló. Mi is hiányoljuk a bújást ezért inkább azt csináljuk, hogy addig bújunk amíg még nem lankad le a farka és bennem van. Majd jön egyből a zsepi. Nyilván nem ér fel azzal és nem tart addig mint amikor óvszerrel szinte egyből mehetett a bújás, ugyanakkor abban is van valami romantika és különlegesség, hogy még egymásba gabalyodó nemiszervekkel ölelkezünk (ezt nagyjából úgy kell elképzelni, hogy missziónáriusnál rámdől a barátom és lovaglónál én esek rá ((aktus után))).

Utána pedig próbálom kifolyatni magamból wcn és utána teszek be tisztaságit és úgy bújunk.

2020. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Összebújáshoz. Készítsd oda magatok mellé. Aztán ha megvagyok, tedd magad alá, vagy a combjaid közé.
2020. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
De várjál már, miért futsz ki, ezt nem értem?
2020. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk a végén adok neki egy puszit kimegyek a wcre és utána összebújva elalszuk :D vagy ami mostanság gyakoribb hogy a számba élvez és így rögtön összebújva csókolozva fejezzük be
2020. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Féltek a spermától? Nem harap ám! Ja folyni akar, folyjon. Én szeretem ha bennem van lankadásig, aztán ha kicsusszan nem rohanok el. Simi, smaci, cumi, és mehet tovább! A párom imádja spermásan dugni a puncim, így is szűk de jól csúszik! ;)
2020. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A törölközős megoldáson még nem gondolkodtam 🤔

Nálunk is a gyors puszi, tisztalkodás a fürdőbe, majd bújás a menet kb.


A lenyelés, zsepibe élvezés nem téma nálunk

2020. nov. 16. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!