Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjem el, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy egy domináns nő baseball ütővel verjen meg?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg rá :)
2020. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erre senki sem hajlandó
2020. nov. 16. 14:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Glenn, te vagy az? Ez az új fétised, amire szeretnéd Maggie-t rávenni?
2020. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fizess
2020. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már az a vágy, ami rád káros hatással van, szóval nem egészséges és ajánlatos kipróbálni. Próbáld kevésbé káros dolgokkal pótolni, olyanokkal amik nem okoznak (komolyabb) maradandó sérülést. Olyanokat fizetős dominák is megtesznek, vagy akár egy leendő megfelelő partner is.
2020. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy jártam az elektromos sokkolossal

Azt se Vállalják be

2020. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akar miattad börtönbe menni.
2020. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es sok sub emberke vágyik mindenféle olyan eszement dologra ami súlyos sérüléssel járhat, pl. Én is


Én azért mennék el 1dominahoz Hogy ezt a vágyat eljátsza velem, valahol színészkednie is tudnia kellene egy dominanak

Nyilván a kérdező se arra vágyik hogy kezét lábát addig üsse a domina amíg 100csontja el nem törik

Ebben biztos vagyok,sok subban pl. Ha 1domina kezében meglatnal a baseball ütött félelmet generálna

Sokan félni mennek akik dominahoz jarnak!

2020. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem a fájdalom miatt, hanem a félelem miatt
2020. nov. 16. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor más a kérdés, mint amit feltettél valójában. Fenyegetni simán fognak téged ostorral, meg amivel akarod. Fizetősök is, meg vannak nők akik dominánsak és izgatja őket az ilyen durvább, fizikai játék is. De ténylegesen megverni egy baseball ütővel, az teljesen más téma.
2020. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!