Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk /Lányok, Férfiak/Nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk /Lányok, Férfiak/Nők Hogy történt az első csókotok és az első szexetek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és érdekelnének engem ezek a történetek. Úgy gondolom, hogy ez mindenki számára örök emlék marad, legalábbis egy életre biztos. Én szívesen olvasom őket, aki megosztja.

(Negatív, sértő megjegyzésekre nincs szükségem.) Csupán csak kíváncsi vagyok.

Köszi, ha végigolvastad és válaszolsz.


2020. nov. 16. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első csók 16 évesen volt egy osztálytársnőmmel, egy szülinapi bulin. Akkor még más barátja volt (aki nem volt jelen), nekem az volt az első csók. Ott kezdett kialakulni már valami köztünk. Egész jól ment első, nem is gondoltam volna. És hihetetlenül jó érzés volt. Aztán ugyanezzel a lánnyal feküdtem le 18 évesen először, akkor már szingli volt. Meg volt beszélve, hogy elveszi a szüzességem. Tényleg életreszóló, minden pillanatára emlékszem a történteknek.
2020. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó. Köszönöm, hogy leírtad. ☺️
2020. nov. 16. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam aludt a barátnőm, megnéztünk egy romantikus filmet, aztán lefekvéskor odabújt mellém (nem volt külön ágy), bedugta az arcát a nyakamba, amitől teljesen megbizseregtem. Aztán megpuszilta az arcomat, majd a számat, attól meg teljesen meglepődtem, de jó érzés volt és úgy voltam vele, úgyse csókolóztam még, adtam neki egy csóknak gondolt nagy puszit, erre válaszul ő gyengéden csókolózott velem. Az már olyan volt, mint a nagykönyvben.

Kíváncsi 14 évesek voltunk, nem lett belőle semmi.

N

2020. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ☺️ ez aranyos.
2020. nov. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!