Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítél el sok nő azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítél el sok nő azért mert én átlagos külsővel (vagy kicsivel alatta) szép barátnőre vágyom?

Figyelt kérdés

Nem értem, nem a férfi dolga hogy csodálatosan nézzen ki. Én férfi vagyok.


Nagyhangú, kicsit pocakos, kissé piás.


A nő meg legyen szép, értelmes és teljesítse minden szexuális elvárásomat.


F/29


2020. nov. 16. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Tehát egy igénytelen alkoholista manusz keres egy bomba not akinek raadas van gyomra veled lefekudni :D hat sok sikert :)) én úgy, hogy egyedül élek, magas vékony srac vagyok aki allitolag jokepu, nem talalok magamnak atlagos baratnot sem nem hogy bomba not :D
2020. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel, Balázska, mindenki arra vágyik, amire szeretne. Más kérdés, hogy megkapja-e.
2020. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem ítéllek el... csak szánlak.
2020. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Én nem ítéllek el, mert nekem teljesen mindegy, hogy te mit akarsz. A fajtádat észre sem veszem.
2020. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezen a bolygón minden egyes nő szarik rá, hogy te milyen párt szeretnél, szóval nyugi.
2020. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el ahogy magad jellemezted és az ítélkező szék összeült itt meg azok is akik tagadják, hogy nem azt teszik. A gond az, hogy nőknek is vannak igényei és nemcsak neked. Sajnos sok esetben ez fordítva is jellemző:) Nem nevezhető nőnek női egyed is álom pasira vágyik, csak őket nem ítélik így el mint téged. Keress magadhoz illő nőt és ébredj fel.
2020. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Mondanám azt,hogy lehet meghódíthatnál egy jó külsejű nőt is,aki nem csak a külsőre megy párkapcsolatban veled ellentétben,de egyrészt csak a külsőre mész és hozzá még egy tapló is vagy.


Ha hozzá még értelmes is legyen a nő,ők nagy ívben elfognak kerülni,abban biztos lehetsz.


20/L

2020. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak mondjuk nem vagyok pocakos, meg piás sem...


De amúgy kicsivel átlag alatt vagyok és nagyon nagyon szép és vonzó barátnőre vágyom.

Ez van.


Én a belső értékeimmel, karrierrel és pénzel próbálok kompenzálni, de ez nem azt jelenti, hogy csak ezeket hajszolom és bármiből, bármi áron pénzt akarok csinálni.


Meg van a magam becsületkódexe, ami szerintem keményebb mint az átlag.


Viszont valamiért ezt a szép, vonzó barátnő/feleség igényem, akit elhalmozhatok mindenfélével és “cserébe” szexuálisan is nyitott, valamiért már 5-6 éves korom körül megszületett bennem.


Szerintem valahogy a csecsemőkori és kis gyermekkori pszichés fejlődésemnek lehet ehhez köze és ezen nem igazán lehet változtatni, csak elnyomni tudnám.


Éppen ezért szerintem nem elítélendő...


Viszont az már az, ha az átlagosabb vagy csúnyább nőket ember számba sem veszed, ahogy sajnos néhány férfi, de ezt remélem magadtól is tudod és Te nem vagy ilyen...


Az piáról próbálj leszokni.

2020. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!