Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pároknak való ötleteite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pároknak való ötleteitek, tippjeitek vannak (extrém)?

Figyelt kérdés

28 szub f vagyok a párom teljesen átlagos néha szub néha dom. Az érdekelne milyen extrémebb ötleteitek vannak? Faproulette vagy "joip" kártya és egyéb stílusban. Nyilván ha "femdom" jellegű nekem az tetszene a legjobban.

Fantázia szintjén szinte minden vonz (public dolgok arccal nem igazán) a határaim szeretném kitapasztalni.


2020. nov. 16. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
kakiszex, savanyú lábszex
2020. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Trollkodásból írsz

2. Konkrétabb dolgokat/tippeket várok.

Lehet hülyéskedni, de szeretem ha a párom dominál még akkor is ha az bizzarr hiszen szubként szeretem a megalázást, az pedig nem megalázás amire amúgy is vágyok.

2020. nov. 16. 20:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve jogos felvetés, hogy a kakiszex is tabu.
2020. nov. 16. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megdugna. Vagy összekötné a kezedet a lábadhoz, te térdelsz és csak a nyelvedet használhatod arra hogy kielégítsd, miközben bimbócsipeszek vannak rajtad amin madzag van, mert ha bizony nem jól csinálod, akkor kicsit rángassa meg. Most ez ugrott be.
2020. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végre egy jó kérdés... :D


Van sok amit nem, vagy nem így próbáltam, de szerintem működhetnek...


-ha együtt laktok, vagy valamelyikőtök egyedül lakik: mindkettőtöknek van kulcsa a lakáshoz. Mikor ő nincs ott, te bezárkózol, meztelenre vetkőzöl, és kikötöd magadat az ágyhoz/asztalhoz/székhez (a kezeket olyan lakattal praktikus rözíteni, ami kulcs nélkül is zárható). Megvárod, míg hazaér, és csinál veled amit akar... ;)


-Szép időben: Elmentek kirándulni valahová a lakóhelyetektől nem messze, de nem túl járt helyre. Te 1-2 órával korábban indulsz, valahol, ahol elég jó nyílt az erdő, hogy út nélkül is járható legyen, elindulsz befelé, és ahol már nem láthatnak meg egy útról sem, megállsz, elküldöd SMS-ben a koordinátákat neki, levetkőzöl, és egy fához bilincseled magad. Ő 1-2 órával később megtalál, és csinál amit akar... (minden új okostelefonra van már használható turistatérképes app, amivel simán megtalál)


-Ha igazán kemény vagy, az előző kettőnél bekötheted a szemedet is. :D


-Átmész hozzá (ha nem együtt laktok), meztelenre vetkőztet, és az ágyhoz/egy székhez kötöz, esetleg egy szekrénybe tesz be megkötözve. Én a helyében a szádat és a szemedet is bekötném, és jól fel is izgatnálak csókkal, előjátékkal, aztán otthagynálak. Kábé akkorra, mikorra ezzel reálisan végeztek, áthívja a barátnőit egy kellemes traccspartira, és a szomszéd szobában ülnek le, hogy jól hallhasd őket, míg szenvedsz. Ha ennyit be mersz vállalni, akár azt is elmondhatja nekik, hogy te milyen állapotban várod, hogy végre elmenjenek. Ha nem, akkor mondhatja azt is, hogy a szomszéd szobában dolgozol, és ne zavarjanak... Vagy csak rádzárja az ajtót, hogy biztos ne nyissanak rád.


-Romantikus vacsora egy menő étteremben, úgy, hogy a péniszeden erényöv, a fenekedben plug van. Ha szereted a fájdalmat, pici bimbócsipesz is mehet ruha alá. (amúgy az erényöv mindent fel tud dobni, ha szub vagy, ha még nem próbáltátok, én ajánlom :) )


-Menj el vele vásárolni. Most mindenhová maszk kell, ezért senkinek nem tűnik fel, ha ballgag van szádban. Ő jól szórakozik, te meg némán kísérgeted. (A pánt azért kilátszik, de nem nagyon rövid, sötét hajjal lehet nem tűnik fel. Vagy nem veszed le a sapkát se... :D)


-Hátrakötött kézzel, bekötött szemmel kell kielégítsd orálisan.


-készítsetek humbler-t házilag, ha nem ismered, keress rá, mókás érzés hordani. Ebben kell segíts neki valamiben, kitakarítani a lakását, vacsit főzni, stb. Ő meg csak nézi. (a legolcsóbb megoldás két valamilyen kb 30 centis rúd, pl alufólia-papírguriga, amit összeragasztasz a két végén szigetelőszalaggal.)


-Ha ez beleférhet, menjetek közösen profi dominához. Akár úgy, hogy ő is szub, akár úgy, hogy őt arra tanítja, hogyan legyen dom.

2020. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!