Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hüvely milyen átmérő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvely milyen átmérő alatt nem feszül még rá a péniszre? 4cm-nél csak úgy olyan lenne mintha valami simogatná ha beteszem? Vagy mintha csak vízbe tenném? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ha valaki nagyobb darab, magasabb, idősebb ott még tágabb lehet?

Kinek milyen tapasztalatai vannak ?


2020. nov. 16. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
nincs ilyen hogy "A hüvely" mindenkinél más.. nem függ össze a magassággal és a kor se feltétlen meghatározó...
2020. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A felsoroltak közül egyik sem függ össze a hüvely méretével.

Inkább a genetika számít, és hogy szült-e természetes úton.

2020. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha vékony a fütyi akkor nem feszül rá.
2020. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4,4 cm átmérőjű és eléggé feszítette a nedves nunit is.
2020. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mini tampon véknyabb, mint a kisujjam, mégis stabilan a helyén marad a hüvelyemben, pedig már szültem is és kifejezetten élvezem vastagabb szerszámmal is a szexet. Voltam már olyan adottságú férfival, akire a standard óvszer kissè bő volt: néhány percnél sosem bírta tovább bennem. Nem tűnt úgy, hogy "kevés volna belém".

Ez alapján nem tudnám megmondani a kérdésedre a választ, csak arra, hogy én milyet éreznék kevésnek. (~3 cm) De fordítva ez mégsincs feltétlenül így.

2020. nov. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én farkam 16/4-es. 9 csajjal dugtam eddig, ebből 2 olyan volt, hogy tényleg nem éreztem semmit belőlük, a 4 cm vastagság meg sem kottyant nekik. Volt 2, amelyik nagyon szűk volt, hogy nagyon is szorítottak, és 5 olyan volt, hogy már pont jó volt, de vastagabbat is elbírtak volna. Itt most a jól felizgult állapotról beszélek a lányok esetében is. Szóval igen, én is sok mindent megadnék, hogy legalább egy fél centivel legyen vastagabb átmérőben, mert elég vékonynak bizonyul a farkam, optikailag is. Egyébként nekem pont a legalacsonyabb csaj volt a legszűkebb és a legrövidebb a hüvelye (lehet puszta véletlen), de voltam nagyon kövér csajjal is, neki átlagos puncija volt, nem volt nagyon tág.
2020. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15/4.4 tökéletes, nem vékony, de nem is elviselhetetlen vastag. 🙂
2020. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Testalkatnak semmi köze ehez
2020. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!