Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huvelyi orgazmus elott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huvelyi orgazmus elott a vizelesi inger az orgazmus jele?

Figyelt kérdés

23/L sose volt meg huvelyi orgazmusom, de probalkozunk parommal hatha osszejon... Nos van hogy eros vizelesi inger jon ram, de mintha ez nem akarna elmulni (egyre erosodik) 2-3 perc utan mar nem birom ezt az erzest es megallunk mert azt hiszem bepisilek a vegen...egyebkent jo erzes megis ugy erzem hogy pisilni kell nagyon, pedig tudom hogy ez az elojele...de nekem megse akar jonni a “csucspont”...szombaton volt utoljara ilyen meg a labam is bele remegett megse jott....

Meddig tart altalaba ez a vizelesi inger vagy ti mit ereztek elotte? Esetleg valami otlet hogy probalkozzunk?



2020. nov. 17. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg az. Páromnál szintén így,illettve még széllel is jelentkezik. Igen puki.

Egy jótanács. Ha ez zavar. Amikor együtt lesztek. Menj el pisilni. Vagy próbáljátok ki hogy kádba,vagy zuhanyzóba szexeljetek. Amikor érzed a pisilési ingert,akkor még jobban erősítsetek bele,és ha kell. Pisilj be az orgazmus alatt.

2020. nov. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanígy vagyok én is, és próbáltam a zuhany/kádas dolgot, amit az egyes írt, de nem lett orgazmusom úgy sem. Szóval nem tudom. Viszont ha szex előtt/közben csiklón izgatom magam, akkor utána el tudok menni hüvelyileg, és olyankor nincs vizelési ingerem. Szóval tényleg nem tudom.
2020. nov. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne adjátok fel! :) Velem is ez volt a probléma,nem sikerült sokáig aztán addig próbálkoztunk a párommal hogy végül sikerült. Esetleg még több pózt is próbáljátok és a legfontosabb hogy ne azon járjon az agyad hogy el akarsz élvezni,lazulj el ez nagyban segített nekem is. :) a vizelési inger érzése azt hiszem nálam is megvan mindig de nem túl intenzíven. Remelem sikerült :* :)
2020. nov. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ehhez vizelés is társul nem csak az inger 😃

Ne aggódj, térítsetek le egy törölközőt és engedd el magadat, az sem baj ha véletlenül elkezdesz pisilni. Nekem általában így jön az orgazmus.

2020. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!