Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki kényszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki kényszeresen maszturbál napi 2x-3x? Mit lehetne tenni ellene? Csak úgy abba hagyni nem tudom..

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez miért baj? Van amikor 4-5 is összejön
2020. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elfoglalod magad valami mással.
2020. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak az segít, ha lefoglalom magam. Ami most nehéz mert otthonról dolgozom.. így nem könnyű ellenállni. De mikor rámjön, próbálok valamilyen feladatot adni magamnak. Főzök, takarítok, leviszem a kutyát, elmegyek boltba meg ilyesmik. És megpróbálok nem ágyból tanulni, dolgozni, stb mert ha ott fekszem, könnyebben kísértésbe esek:D
2020. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Imádkozz Jézushoz, hogy szabadítson meg bűnös vágyaidtól.
2020. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendszeres kezelést igényel a nyúlványod, faszkorbáccsal.

Aztán mehet erényövbe hogy megtanulja nem ő irányít.

2020. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 ja valami ilyesmi kéne. De ha otthon vagyok muszály előkapnom 2x legalább kb 6óra alatt. Még jó hogy dolgozok bár éjszakásba előfordult hogy rárántottam.. eljárni nem tudok sehpva mert nincsenek barátaim nőt meg nem tudok szerezni mert ocsmány vagyok.
2020. nov. 17. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad mással, napi 2-3 sok.
2020. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ - csajozz be azt lehet tenni "ellene". Amúgy meg nem kell semmit tenni, fizikailag nem lesz baja a köpködő kobrának akkor sem ha napi 5x kiveri valaki. Az elfojtás meg a legrosszabb, csak frusztrációt szül, meg minek vonná meg magától az ember ami jó? :)
2020. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ki írta le a választ?

Írtam, hogy nem tudok becsajozni mert ocsmány vagyok.

És a probléma nem az, hogy baja lesz-e hanem, hogy nem akarok enyiszer.

2020. nov. 18. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!