Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek egy 15cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek egy 15cm hosszusagu es 4cm vastagsagu penisz eleg az agyban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 07:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Van akinek igen, van akinek nem
2020. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz a válaszokkal kezdeni?
2020. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az agyban nem elég, az is kell, hogy más is legyen az agyadban. Például, hogy megértsd, hogy a jó szex a z érzelmeken múlik, és csak nagyon kevéssé a méreteken.
2020. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem pl elég ha ügyes a pasi.
2020. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon jól tudod használni akkor elég, de jobban szeretem a kicsit nagyobb péniszeket! :)
2020. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy vagyok vele ahogy az5-ös válaszoló.
2020. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Miután már ez is átlagon felüli, elég nagy bajban lehetnek azok a lányok, akik annyira tágak, hogy ez sem elég nekik, és kénytelenek egy még kisebb férfi-csoportból válogatni.


Ehhez még tegyük hozzá azt, hogy a férfiak döntő többsége idióta, és akkor képet alkothatsz arról, milyen kellemetlen lehet annak, aki a farokméret alapján keres magának szexpartnert vagy párt.


Érdekes a férfiak soha nem “szűk puncis” lányokat keresnek, és az általában véve nem szokott problémaként jelentkezni náluk, hogy ki mennyire szűk.

2020. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

#7: korábbi válaszaimat másolom ide:


Mekkora? Azért azt tartsd szem előtt, hogy a legtöbb bemondott 17-18 centi valójában max 14-15.


1. A fiúk szeretnek hazudni ebben.

2. Vajon hány lány fogja ténylegesen lemérni nekik szex előtt? Így marad az, hogy elhiszik, amit a fiú mond.

3. A lányok szemmértéke tragikus. Vajon miért buknak meg annyian forgalmi vizsgán, amikor mondja nekik az oktató, hogy 30 centi legyen a padka parkolás során, erre odaállnak 20 centire. Tehát mindent nagyobbnak látnak, mint amekkora valójában. Térlátásuk rossz.


13 centiméter teljesen átlagos pénisz. Nem kicsi. 12 és alatta rövid. A férfiak legalább 50%-a 13 centivel rendelkezik.


18 a nagy, nem a 13 a kicsi. Jézusom. Nekem csak 15/4.4 és szép nőim voltak. Nem ezen múlik, fogjátok már fel. Mondjuk az igaz, hogy ne ribikkel kezdj. Szolid, szűz lányt keress.


Hadd mondjak valamit, ha orvos mérné bemondásos kamuzások nélkül a hosszt, a férfiak több, mint 60-70%-nak rövidebb 16 centinél hazánkban. Szerintem te egy másik dimenzióban élsz.


Magyarok szeretnek hazudni, mindig mindenben. Érdekes, hogy ezen felmérés alapján nekünk van a legnagyobb átlagban. Nem érdekes, hogy az összes szomszédos országban 14 körüli az átlag, itt 16,51? Lol.

Bemondásos alapon lehet nekem is 17/5, miközben valójában 15/4.4.

2020. nov. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
A szép vastag kb 17 centis farok azért izgatóbb ami a páromnak volt de 2 centi nem olyan sok biztos elég
2020. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
#9: mérhetetlenül ostoba vagy, ha 2 centin rugózol. Lehet 17, de 3,8 vékony, de lehet 15, 4,8 vastag. Vajon melyik töltene ki jobban?
2020. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!