Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm hatalmas vibráto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm hatalmas vibrátorral masztizik kb naponta, mennyit fog érezni belőlem?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy elég nagy vibrátora, 24-25 centi, 5,5-6centi vastag, epphogy csak átéri, de simán bemegy neki és naponta használja.

Hosszútávon kevés lesz neki az én átlag farkam?

26f 23l


2020. nov. 18. 17:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Így van, utolsónál a pont.(#20)


Kitágulni nem a sok szextől vagy a nagy méretű farokkal / műfarokkal való behatolástól tud a hüvely, hanem az izomszövetet érintő traumáktól (szakadás, repedés, vágás), illetve a gátizmok gyengesége miatt, ami pl. helytelenül végzett súlyzós edzésektől, alhasi préselésektől (akár tartós székrekedés is...) és nagy súlyok emelgetésétől - mert a gátizmokra is nyomunk olyankor, nem keveset. Nem tudom mik a terhes gyakorlatok, remélem intim tornára gondolt aki írta...

Normál, erős hüvelyizmok mellett veled is élvezi majd a szexet százéves korotokig, mert nem mikropéniszed van.

2020. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
35%

21

Szerintem ez egyáltalán nem igaz, siman kitágulnak a lányok idővel. De lehet én tévedek, akkor bocsm

2020. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
#22 nem azt állítottam, hogy nem tudnak kitágulni: ki tud, de nem a nagy faroktól / vibrátortól, hanem szülés közbeni sérüléstől, túlsúly miatti tartós, extra hasi terheléstől; sok erőlködéstől / préseléstől. Ezt szerettem volna hangsúlyozni: a punci nem gumiból van, de majdnem. Nekem 20 év alatt nem "sikerült" kitágulni és nem amiatt, mert 40 évesen még szűz vagyok, vagy mert keveset szexeltem és csak kisfarkú pasikkal. Vigyázni kell magunkra, ott is.
2020. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpen megbeszélném vele, miért érzi ennyire szükségesnek.
2020. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi sokkal jobb mint a. mű, A jatekom nekem is nagy
2021. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
33%
Küldd el hozzám, és nem fogja naponta használni :D
2021. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Ilyen vicces, frappans valaszt meg sehol sem olvastam😂😂😂

ja de🤦🏻‍♂️

2021. jan. 14. 14:54
 28/28 anonim ***** válasza:
Tedd a popsiba
2021. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!