Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoptatok már le valakit első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptatok már le valakit első találkozáskor, egy szórakozóhely mellékhelyiségében, vagy félre eső részén Lányok? :)

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze.
2020. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ezt hívják alkalminak (nem kérek privit).
2020. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen en is szoktam cuppantani a wc ben . Nem vagyok azért kőnnyűverű!Fontosabbak a belső tulajdonságok mint a külső,és nekem idő kell hozzá.

Csak harminc perc után szopok le bárkit.

2020. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Azért nem a wc ben az gusztustalan.

De félre eső helyen igen.

2020. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2020. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

Nem kérek privátot.

2020. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a baratnom altalaba mindenkit ledurrantott elso talin, aztmondta igy legalabb csekkolja a meretet🤔
2020. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, bar a WC nem a kedvencem, de volt olyan is.
2020. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen idegent első találkozáskor nem sz0p0k le. De pl ismerőssel már volt ilyen, vele több honapja chateltünk előtte így nagyjából tudtam hogy nem egy két lábon járó nemibetegség az illető (nyilván így se zárható ki). Viszont wc nekem ki van zárva, szeretem a higiéniát.
2020. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!