Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatja egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatja egy férfi, hogy jó az ágyban? (hosszú kérdés)

Figyelt kérdés

Volt már 19 különböző szexpartnerem. Többségük alkalmi, egyéjszakás, de én benne lettem volna bármelyikkel többe. Amiket fontosnak tartok.


1. A 12 alkalmi közül egyik sem mondta, hogy rossz lettem volna. Többségével egynél több menet is volt és az egész éjszakát velem töltötték. Többségével elérhetőségcsere is volt, de talán 5-en válaszoltak egyáltalán. Abból kettő hülyített és sose volt jó neki a tali, másik kettő kibékült a barátjával vagy van új kapcsolata egy meg külföldi és mostanság nem a legjobb utazni.


2. A tartós(abb) "kapcsolatok" közül kettő vallotta be, hogy nem volt orgazmusa, de mindkettőnek volt megerőszakolás a múltjában és egyik sem mondta, hogy rossz lett volna, csak nem volt orgazmusa. Egyikük azt mondta, hogy neki amúgy se szokott lenni, életében egyszer volt az is egy alkalmival, a többi komoly kapcsolatában sem volt soha, azzal se akivel 2 évet együtt voltak. A másik pedig abba az exébe volt szerelmes, mikor velem volt, aki verte (kórházban ismertük meg egymást), végül bevallotta, hogy azért volt mindig olyan elmerengő tekintete és utána ki is békült vele és talán még ma is együtt vannak és gondolom továbbra is veri.


3. 5 olyan volt a komolyabbak közül, akik szerintem élvezhették, legalábbis máskülönben nem jártunk volna össze hónapokig.

- Ebből egy idősebb nő, akinek nagyon irritáló személyisége van, de ő ragaszkodott hozzám a legjobban.

- Három, akiket a pszichiátrián ismertem, meg, abból egy öngyilkos lett (nem miattam, próbáltam mindig mellette lenni, sokat mondogatta hogy megöli magát aztán végül csak egy üzenetet hagyott, hogy nem tud normális emberként élni mert tönkretették a pszichiáterek), egy borderline volt, vele én szakítottam, amikor már rendőrségi ügyek voltak abból, hogy mikor kattant az agya akkor nekitámadt a szomszédnak meg volt, hogy engem is kerestek miatta a rendőrök, hogy egyszer a boltban karalábéval dobta fejen a pénztárost máskor meg az utcazenész gitárját törte szét a kéregető testén. És a harmadik, akivel 6 éve ismerjük egymást, ő paranoid skizofrén, vele összesen 9 alkalommal voltam együtt ez alatt a 6 év alatt és mindig ő keres engem, aztán törli magát vagy megszűnik a SIM kártyája, utána van, hogy pár hónap, volt hogy 1,5 év is eltelt és mindig olyan történetet mond, ami szerintem kamu, de nagyon hihetően minden részletére kiterjed én meg a betegsége miatt nem akarok kötekedni vele.

- Egy meg korán férjhez ment és az anyja áskálódása miatt mentünk szét, olyanokat mondott neki, hogy "nem teheted ezt ha már végre elvett házassági szerződés nélkül az a tökkelütött akkor ki kell belőle sajtolni amit csak lehet" meg, hogy "nem azért adtalak oda annak a kreténnek hogy ne legyen belőle semmi hasznom". Ő sírva mondta, hogy szerelmes belém, de neki én voltam a második férfi az életében és ennyi volt összesen, ő csak a férjével tudott volna összehasonlítani.


A személyiségem elég zárkózott, ezért nagyon nehezen megy a kapcsolat kialakítása.


Úgy érzem, hogy ennyi kudarc után biztosan velem van valami baj. Hogyan tudnám 100% biztosan kideríteni, hogy jó vagyok-e az ágyban és az volt-e a baj?



2020. nov. 21. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan nagy jelentőségűnek gondolod a szexualitás technikai elemét. Ez abból fakad, hogy a kacsolataid nagy részében nem volt lehetőség, vagy idő arra, hogy megismerjétek egymást, kialakulhasson érzelmi vonzódás. Ahogyan elmeséled, a 19 partnered egy része csak pótléknak tekintett téged, őket ne is számold, semmi jelentősége, hogy jó voltál-e nekik.

Abban nem tudok tanácsot adni, hogyan legyen tartós, kielégítő kacsolatod, és látom, hogy erre van igényed; ez jó. Azt tudom mondani, hogy "fejben dől el", akivel van szenvedély, azzal jó vagy az ágyban. Néha előfordul fordítva is, de az sokkal ritkább.

2020. nov. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Durva helyeken\célközönséggel ismerkedsz! Ha lehetek indiszkrét, hány éves vagy?
2020. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem úgy születik, hogy jó az ágyban, ez tapasztalaton és tanulási képességen alapul! Egyéjszakás kalandokon nem igazán lehet gyakorolni, az ahogy esik, úgy puffan. Jó attól leszel az ágyban, ha nyitott vagy a női test rezdüléseire. Minden nő más, de ha nyitott vagy arra, hogy kísérletezz a testükkel, hogy mi a jó nekik, odafigyelj rájuk stb., akkor megjön a tapasztalat is. Eleve, a nők nagy részének nincs is hüvelyi orgazmusa alapból, ez normális. De aki jó az ágyban, az el tudja vinni őket csiklón is szex közben. Csak ugye ezt is gyakorolni kell, a pozíciót, az ingerlést. Érdemes szex előtt megkérdezni a nőt, hogy hogy szokott elélvezni, mert ha még hüvelyi orgazmusa sose volt, akkor ne az első alkalommal próbáld meghozni neki, ráadásul úgy, hogy semmi gyakorlat nincs mögötted, csak x alkalmi szex.

Egyébként a kérdésedből nagyon valószínű, hogy nem a szex a baj, hanem az, ami miatt pszichiátriára jársz és ilyen szintű nőket szedsz fel. Talán hagyni kéne a pszichiátriát és kezdeni egy komolyabb pszichoterápiát!

2020. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel jó az ágyban, ha szereted azt a nőt, akivel vagy. Mindent megteszel, hogy eljuttasd a csúcsra. Van hogy a saját élvezeted előtt, van, hogy utána Mindenképp próbáld meg, de nem mindig fog sikerülni. Gyakorolni kell, és akarni.
2020. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!