Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha a párotok közölné, hogy innentől nincs szex és semmi petting házasságig?

Figyelt kérdés
A barátnőm úgy döntött hogy mostantól semennyit nem fogunk pettingelni mert ő márcsak házasság után akar ilyeneket... Nem tudom otthagyni nekem ő a mindenem de nekem ez így nem élet hogy fiatalon semmi ilyesmit ne csináljak ráadásul egy barátnő mellett. (ha el kéne hagynom valószínűleg öngyilkos lennék😟)

2020. nov. 21. 07:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
81%
Kidobnám.
2020. nov. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
mind2-en nagyon gyerekek vagytok még
2020. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Kidobnám. Én nő vagyok, de ha a párom közölné ezt velem, akkor megpróbálnám megbeszélni vele. Ha pedig továbbra is makacskodik, akkor ágyő.

Nagyon szeretem, de nekem a párkapcsolatba fontos a szexualitás. Én még nőként is szenvedek, ha egy héten csak 1x tudok kielégülni, holott ott van mellettem egy társ.

2020. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Holnap elvenném feleségül :D Na jó, nem. Megdugnám.
2020. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Arról van szó, hogy a barátnőd vallásos lett, és bűnnek tartja már a házasság előtti szexet?
2020. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy hozott egy szerinte helyes döntést
2020. nov. 21. 07:54
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
És eddig minden rendben volt a szexuális életetekkel?
2020. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, teljes mértékben, csak valamiért nem érzi már helyesnek
2020. nov. 21. 08:06
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Mit gondolsz ha szeretne és kívánna akkor ezt a döntést hozta volna?


Miért nem olyan nővel akarsz együtt lenni aki szeret és kíván?

2020. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Itt valami nincs rendben.


Fiatal nők akkor szoktak ilyeneket mondani, ha komoly vallásosok (pl. keresztények lesznek), mert akkor a házasság előtt szex, petting tiltva van.


Ha nem veszi komolyan komolyan a vallását, vagy nem hisz egyik vallásban sem, akkor arra tippelnék, hogy téged akar lekoptatni, és veled nem akar szexelni.


Egyébként hasonlóan voltam én is, amimt most eszembe jut. Volt idő, amikor a barátnőm nem akart velem szexelni, valami olyasmi marhaságot mondott, hogy neki most a lelki dolgok a fontosak. Utólag visszagondolva ezt inkább úgy értelmezném, hogy elhidegült tőlem, csak nem volt bátorsága szakítani.


Szóval én arra tippelnék, hogy VELED nem akar szexelni. De nem elég bátor ahhoz, hogy elhagyjon téged. Szerintem beszélgess el vele komolyan.

2020. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!