Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen színű lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen színű lánnyal, nővel szexeltek, szexelnétek a legszívesebben?

Figyelt kérdés
A szavazásban vannak a rasszok, amellé ha gondoljátok, részletesebben is kifejthetitek azt a haj, szem, bőrszín árnyalatot, ami nektek a legvonzóbb, mert némelyik sok színt és sokféle embert lefed...

2020. nov. 21. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Kaukázusi - Árja
Kaukázusi - Szemita
Kaukázusi - Hamita (Északkelet-Afrikai, egyiptomi, berber, hausza nyelvet beszélő négerek)
Mongoloid - Kínai & indokínai (kambodzsai, vietnámi, laoszi)
Mongoloid - Japán & koreai
Mongoloid - Maláj
Mongoloid - Polinéz
Negroid
37 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
te csaj vagy és ha igen milyen ?:D
2020. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálam a kínai-japán-koreai trió a nyerő. Ezek közül leginkább a kínai, mert velük ugye szinte naponta összefuthatok a városban. Nem tudom, hogy a kínaiak közt hogy nevezik azt az altípust (van-e egyáltalán ilyen, vagy csak testi adottság), akiknek annyira ferde a szemük, hogy mosolynál szinte teljesen bezáródik, csak 2 görbe csík látszik. Na, őket fel tudnám falni. :)
2020. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűvel. :D
2020. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1. Lány vagyok...

Magyar állampolgár vagyok és ugyanúgy beszélek magyarul mint bárki aki szintén itt született, de van egy második anyanyelvem is.

Nem fehér vagyok.

Nem szeretném offolni a saját kérdésemet azzal, hogy leírom a bőrszínemet.

De egyébként azért írtam ki a kérdést, mert ezen az oldalon gyakran olvasom hogy a fehér lányokon kívül kb. mindenki más csúnya.

És kiváncsi vagyok, hogy ezt tényleg így gondolja e a többség, vagy csak egy hangos kisebbség...

2020. nov. 21. 19:37
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom milyen oldalt olvasol, de ez úgy ahogy van hülyeség.
2020. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt :D
2020. nov. 21. 19:39
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Török kimaradt. Velük illetve japán, kínai nők. Mocskosul jók az ágyban.
2020. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

rosszak a kategóriák, etnikai földrajzból megbuktattalak

de a kérdésre válasz, negrót kipróbálnám, jo kis tömjén illatú csoki punci nagyon szexi lehet csak sajnos férfiakat hoznak az országba nőket nem...

2020. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat és a szavazatokat!


#8. Nem az erősségeim a természettudományos tárgyak, de szerintem a lényeget így is mindenki érti. Egyébként a Wikipédiáról másoltam...

Te hogy írnád? Mostmár érdekel.

2020. nov. 21. 19:48
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
2020. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!