Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen korosztályból könnyeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztályból könnyeb lefektetni egy nőt alkalmi/barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kinek hány éves sikerült, és mennyiszer volt vele együtt, mennyire volt jó?
2020. nov. 21. 21:22
 1/7 hájaaa ***** válasza:
42%
30+
2020. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem 15-23. Volt ket 25 eves partnerem is de veluk rovid ideig (nehany intenziv nap aztan mindenki hazament a sajat orszagaba). Altalaban par honaptol egy-ket evig tart, talik intenzitasatol, erzelmektol, eletszakasztol fuggoen.

30F

2020. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
30-35 év feletti szingli nőket, akik már nem bánják, csak legyen már valami. Nem rosszból írom, de tényleg így tapasztalom. 24f
2020. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
#3 pont azért, mert 30 felettieket már alig akar valaki dugni... nyilván ha valaki nem vonzó, akkor könnyebb belevinni a táncba.
2020. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 40 körül mentem bele először ilyenbe. Nem vagyok szingli, de a házasságomban a szex nem működik. Nekem tökéletesen megfelelt a csak szex - legalábbis azt hittem. Aztán rá kellett jönnöm, hogy szerelem nélkül nem élvezem és nem is fog olyan élményt nyújtani soha.
2020. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

40+


Imádom az 50-es nőket már a 20as éveim óta

2020. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
A 30-35 éves nők veszélyesek, mert azokat tegnap este el kell venni feleségül és gyereket csinálni nekik :-)
2021. febr. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!