Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 100-ból hány lány lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100-ból hány lány lenne hajlandó arra, hogy a combjaival ájulásig fojtson? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Vagy ha nagyon nem akar ájulásig fojtani, akkor addig, hogy megakadályozza a levegővételemet és utána még úgy tartson egy pár másodpercig. Utána elengedhet, ha annyira durvának tartja, vagy fél a helyzettől.

Természetesen sok pénzért. Ez nem hirdetés, csak kíváncsi vagyok, hogy milyenek az esélyeim. (Az smpixie fake bohóc dominái nem érdekelnek, sem pedig prostik a rosszlányokról.) Valódi lányok véleményére vagyok kíváncsi.

Egy szubmisszív fiú



2020. nov. 21. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem jó vastagok a combjaim,erősek,de én nem mernék senkit sem ájulásig fojtani,mert félek,hogy kárt tennék benne.
2020. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyet nem csinálnék.
2020. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a legtöbb lány megcsinálná, mert szadisták és élveznék
2020. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Uhh egyszer suliban dühös voltam egy srácra (tönkretette egy drága könyvemet), és mind arról fantáziáltam, hogy combbal vagy puncival fojtom meg. :D


De csak úgy egy random ismeretlennek nem csinálnám.

2020. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnám meg, nem merek kárt tenni abban akit szeretek, inkább "gondoskofó/babusgató" típus vagyok.
2020. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hihetetlenek vagytok Lányok, mert ugyanezt a választ kaptam attól az egyetlen lánytól (baráti viszony), akit élőben mertem megkérdeztem. Azt mondta, hogy a combjaival biztos, hogy nem fog összeszorítani, mert kedvel és nem akar nekem ártani, maximum a kezeivel egy kicsit, de azt se szívesen.


Lányok, túl empatikusak vagytok, de persze minden elismerésem ezért a tulajdonságotokért.


És ha a kérdésem úgy szólna, hogy nem a nyakamat, csak a testemet, kezemet, csuklómat szorítaná össze két női comb? És a 2 női comb gazdája ezért sok pénzt kapna? Az úgy hogy hangzik? :) csak kérdezem. Hány lány vállalná?


4-es, amit írtál, az mindent visz, mert láttam erről videót és egy lány tényleg képes arra, hogy valakit belefojtson a puncijába, ha akarja. hiszen azz orr úgy tud belesüppedni, mintha elnyelné azt. és ha a lány a combjaival közben erősen tartja a srác fejét, elől a kezeit leszorítja, akkor az annyi. Az egész testsúly a fiún van, aki mozdulatlan és nem kap levegőt. Ha a fiú gyengébb fizikumú (mint pl. én), akkor ott tényleg vége a játéknak. Hát irigylem az osztálytársadat, én az összes könyvedet széttéptem volna, ha ezt tudom.

2020. nov. 22. 03:31
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Ugyan, ezt csak mondják.... :D a lányok jellemzője, hogy kívülről nagyon kedvesnek, empatikusnak mutatják magukat.. Beleférkőznek a bizalmadba, elhitetik, hogy nem kell félni.. De aztán az első adandó alkalommal meg is folytanának....

Eddig mindenkivel ezt tapasztaltam, ott rúgnak beléd ahol a legjobban fáj

Mind kétszínűek, ne hidd el nekik amit mondanak... Valójában jóval kegyetlenebbek a férfiaknál.. És pont ettől olyan ördögiek, mert kedvesnek mutatják magukat, de ha eljön a pillanat akkor lecsapnak. Nekik nem érdekük az, hogy könyörülesek legyenek, ha látják, hogy szenvedsz akkor csak mégjobban beléd rúgnak. Nem érdekli őket az, hogy neked fáj, nem érdekli az, hogy segítségre szorulsz, nem érdekli az, hogy szenvedést okoz neked. Egyszerűen közömbös. Valójában tudattalanul teszi az egészet, mert beléjük van kódolva a szadizmus. Még ha nem is akarna bántani, az ösztönei miatt akkor is bántani fog..:

Szóval amit ezek írnak azt ne hidd el egyáltalán... Nem szabad megbízni bennük

2020. nov. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Összeseégében azt akartam mondani ezzel, hogy nem kell elhinni amit mondanak

Én pl sosem engedném a fejem egy lány lába közé így, mert biztos vagyok benne hogy megfojtana

2020. nov. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Meg ha pisztolyt adnál a kezébe, akkor is lelőne és azt kamuzná hogy önvédelem volt
2020. nov. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem puncinyalasnál mindig összeszorítja a fejem a combjaival. Imádom.
2020. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!