Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Titeket zavar ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavar ha a nő hamar elélvez?

Figyelt kérdés
2-3 perc szex után elélvezek és kell kb 5 perc pihenés, hogy újra be lehessen tenni. A második orgazmusomhoz max 5 perc mell de a második után már nem bírom a szexet. Orálisan szívesen csinálom a két szex között és be is fejezem szájjal ha kell. De eg mennyire rossz, hogy nem lehet hosszan dugni engem? Zavaro a pasiknak?
2020. nov. 23. 08:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

Ha ilyen csajom lenne, nem zavarna hogy elélvezett, én dugnám tovább.

Különben soha sem élvezek el...

2020. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hat ha ez van akkor ez van... gondolom probalkoztal mar mindennel, hogy elnyujtsd. Valami masra gondolni, vagy olyan poz ami nem annyira stimulal. Esetleg ha elotte jatszol kicsit magaddal egyedul es elmesz akkor utana szexnel is csak par percig birod?

Es amikor szexnel megvolt az elso org utana van meg?

2020. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én pl imádnék veled reszelni.

Ha jó vagy órálban, szereted adni, kapni, akkor meg főként. 😉

F/34

2020. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, szeretkezünk egy jót? :P
2020. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jo indulás az összeszokáshoz. Könnyen lehet alkalmazkodni hozzá. SZUPER VAGY!
2020. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sosem voltam hosszú tűávfutó de ha mégis tovább bírnám vannak más lehetőségek is mint ott bent elélvezni.
2020. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Engem zavarna 2-3 perc az kevés. Ha 10 lenne, az oké lenne. Ne legyen se túl sok se túl kevés. A 2-3 az túl kevés.
2020. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna! Örülnék neked! f.
2020. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2020. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na hát számomra konkrétan te vagy az álomnő, kérdező. Mert én pl max 5 percig bírom férfiként, és imádom az orált.
2020. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!